Lauryn Hill zdradza, dlaczego nigdy nie nagrała drugiego albumu

"The Miseducation of Lauryn Hill" to jeden z największych klasyków końcówki lat 90. Mimo ogromnego sukcesu w postaci 5 nagród Grammy i ośmiokrotnej platyny, Lauryn Hill nigdy nie nagrała kolejnego solo. Ostatnio w podcaście 500 Greatest Albums, artystka zdradziła dlaczego.

Jak się okazało winę ponosi głównie label Lauryn Hill.

"Szalona sprawa, że nikt z mojego labelu nigdy do mnie potem nie zadzwonił i nie zaproponował pomocy przy stworzeniu drugiego albumu. Nigdy." - mówi wokalistka. - "Przy 'Miseducation' nie było żadnej kontroli. Przez większość czasu byłam wolna, mogłam eksperymentować i wyrażać siebie. Po tej płycie pojawiła się polityka, nastawienie na cele i oczekiwania niemożliwe do zrealizowania. Ludzie w wytwórni mówili o mojej płycie, jak o swoim sukcesie. Jeśli temu zaprzeczałam, traktowali mnie jak wroga."

Cały wywiad możecie znaleźć jedynie na platformie Amazon Music. Pod tym linkiem przypominamy wam naszą fotorelację z koncertu Lauryn Hill w katowickim MegaClubie z 2019 roku. Poniżej podpinamy również 4 odcinek naszego Magazynu, który ukazał się przedwczoraj.

Tagi: 

s.
Oczywiście, wszyscy inni winni, tylko nie ona. Na kłódkę jej wszystkie studia pozamykali.
Dee Zee
Dokladnie
dasjgciaf
Smutne, ale taki chyba jest juz rynek. Właśnie sprawdzam dzięki wam album, dzięki :)
Jom
Najlepsza.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>