Lauryn Hill już w niedzielę w Polsce!

wydarzenie
dodano: 2019-08-23 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Ikona współczesnej czarnej muzyki, Ms. Lauryn Hill, już w niedzielę, 25 sierpnia, zagra jedyny, ekskluzywny koncert dla polskiej publiczności w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Na ponad godzinnym koncercie, usłyszymy m.in. największe przeboje z obsypanej wieloma nagrodami płyty "The Miseducation of Lauryn Hill" i utwory z dorobku The Fugees przy akompaniamencie live bandu.

Bilety jeszcze dostępne! W sprzedaży II i ostatnia pula w cenie 250 PLN, do nabycia na Biletomat.pl

Lauryn Hill to jedna z najbardziej popularnych amerykańskich piosenkarek soul / R&B. Była wokalistka nagradzanego zespołu The Fugees, jest autorką jednej z najlepszych płyt wszech czasów. Jej multiplatynowy album - “The Miseducation of Lauryn Hill” - błyskawicznie podbił serca słuchaczy, krytyków i listy przebojów. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200, zdobywając 10 nominacji do Nagrody Grammy, z czego aż pięć statuetek trafiło do rąk Lauryn. W 2015 roku Lauryn Hill została wprowadzona do Us Library of Congress.

Lauryn Hill - Doo-Wop (That Thing) [Official Video]

Lauryn Hill - Everything Is Everything (Official Video)

Tagi: 

reklama
Jacek Wieprzu
Czemu ona wydała tylko jeden album?
Mateusz Natali

Najpierw zmęczenie ciężarem sławy i wycofanie się ze świata rozrywki, potem przeróżne życiowe perypetie włącznie z odsiadką. Trasy też nieraz odwoływała, więc nie mogę się doczekać jutrzejszego koncertu, bo cokolwiek by się nie wydarzyło potem to "Miseducation" to dla mnie ciągle jedna z najlepszych płyt w historii rapu.

Jacek Wieprzu
Dzięki za info Mati
Mirek
2 lp, unplugged to tez plyta
Jacek Wieprzu
Jesteś głupi czy udajesz typie? Każdy wie o co biega, Mati normalnie odpowiada a ty musisz robić z siebie śmiecia większego niż jesteś.
Jacek Wieprzu
Trzeba być turboidiotą żeby nie czaić, że chodzi o albumy studyjne

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>