Jędker o nowej płycie czy szansie na reaktywację WWO

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-29 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Jędker ma w planach wydać w przyszłym roku płytę "Y", która będzie follow-upem do krążka "X" z zeszłego roku. Z tej okazji raper urządził krótkie Q&A na swoim Instagramie, w którym zdradził parę szczegółów dotyczących nadchodzącego wydawnictwa oraz odpowiedział na pytania o wspólny numer z Sokołem czy szansę na reaktywację WWO.

"Y" ukaże się w kwietniu przyszłego roku. Jędker zapowiada dużo klasycznego brzmienia, nietypowe gościnki, w tym zagraniczne oraz "kilka świeższych rzeczy z udziałem instrumentalistów". Raper uprzedza jednak, że nie znajdziemy na jego krążku autotune'a czy Żabsona.

Na pytanie, czy będzie numer z Sokołem na płycie Jędkera, raper odpowiedział enigmatycznie: "Ya never know mate!". Inny fan zapytał się: "Czy jest szansa na WWO (...) czy raczej rozdział zamknięty?". Warszawski MC żartobliwie skomentował to pytanie: "Chyba Oddział Zamknięty".

Pełną galerię pytań i odpowiedzi znajdziecie poniżej, a dowiecie się z niej jaka jest ulubiona tegoroczna płyta Jędkera oraz czy raper otrzymał jakiekolwiek środki z Funduszu Wsparcia Kultury.

Galeria

Tagi: 

reklama
Real HH 90
Jędker nie ważne co u mnie masz duży szacunek za WWO za wszystko od początku ciebie szanuję i słucham i mam wyjebkę na HEJTERÓW którzy cisną ciebie za Monopol czy też solo rzecz gustu.
Anonim
Masz wyjebke na hejterow ale sam nim jesteś i w co drugim poście piszesz jakiś wypociny ze to nie jest rap itp a sam propsujesz typów którzy robią takie same gówno
Real HH 90
No kurwa anonim wkurwiłeś mnie tą odp napiszę ci kurwa tak nie jestem hejterem to co piszę to kurwa moje odczucie na dany temat bo znam się na rapie kurwa ty wyrostku i nie piszę wypocin jak to nazwałeś piszę tylko prawdę pajacu Jędker zaczął od rapu WWO kurwo dla mnie zawsze nim będzie kurwa co z tego że nagrał płyty z Monopolem masz z tym problem ja pierdolę spójrz kurwa to co nagrywają obecnie pseudo artyści kurwa a potem nazywaj Jędkera który nagrywa gówno gówno nagrywa na mnie young multi kamerzysta czy też inny Youtuber gimbusie.
Anonim
Definitywnie masz coś z główką nie tak
Noreaga
W sumie na chwilę obecną sam nie wiem kto jest bardziej prawdziwy Jędker czy Sokół. Na pewno Wojtek lepiej ułożył sobie życie i jest dużo lepszym MC. Ale czy szczery? Tu bym jednak postawił przed nim Jędkera.
taki jeden
Mam podobne odczucia.
1234578
WWO lepiej niech będzie zamknie, legendy są legendami i patrząc co teraz wychodzi lepiej by stare czasy zostały w pamięci tych którzy byli w tym klimacie. Po co odświeżać to, gdzie młodzi nie rozumieją wartości które płyną z rapu.
Co?
Jakie wartości płyną z hip hopu? Żadne poza fałszem.Wielki ulicznik a lata od reklamy do reklamy. Vienio kiedyś pluł na media a teraz pokazuje się wszędzie gdzie się da. Popek taniec z gwiazdami, dodajmy fame mma,i ich dissy o pierdoły, żeby tylko zaistnieć. Nie wspominając o starych MC wchodzących w dupska młodym hip popowcą.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>