Cezary Pazura: "O.S.T.R.'a poznałem jak był jeszcze dzieckiem"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-28 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Cezary Pazura był gościem najnowszego 2 odcinka Magazynu Popkillera, gdzie wywiad przeprowadził z nim... Bober, który w tym roku nagrał dedykowany aktorowi singiel "Czarek". W rozmowie nie zabrakło ciekawych tematów.

Dotyczyły zarówno filmu, jak muzyki a oprócz rozważań m.in. nad tym, rolę jakiego muzyka chciałby zagrać Pazura poruszony został temat rapu. Czy Cezary Pazura jest jakoś zaznajomiony z rapem? Kultowy aktor opowiedział nam też o tym, w jaki sposób poznał Peję, wspomniał kręcenie klipu "Alcatraz" z O.S.T.R.'em oraz zdradził, że łódzkiego rapera pamięta jeszcze jako małe dziecko.

Poniżej obejrzycie fragment Magazynu Popkillera, w którym mowa właśnie o rapie, Peji i Ostrym.

Natomiast pod nim pełen Magazyn - a tam cała rozmowa reprezentanta QueQuality z Pazurą, ale nie tylko. Oprócz tego Noon zdradza nam kulisy pierwszego od 17 lat singla Eisa, Zibex opowiada o swoim debiucie, a Młody - o tym że wyprodukował na nowy album KRS-One'a aż 7 bitów. Do tego - Kalifornijski raper Symba ujawnia nam, czego można spodziewać po płycie Snoop Dogga, Ice Cube'a, E-40'ego i Too $horta. Co poza tym? Analizujemy ile razy Kizo nawijał, że 'kiedyś nie miał a teraz ma', przyglądamy się związkom rapu ze startującą właśnie NBA a także sięgamy do zbioru winylowego Hirka Wrony, by omówić pewien klasyk, obchodzący w tym roku 20 rocznicę premiery...

polski rap gówno
ostr to ten typ co najpierw straszył, że da Bogusławowi Lindzie liścia na odmułke a potem się zesrał i nagrał piosenkę do filmu z jego udziałem?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>