Snoop Dogg, Ice Cube, Too $hort i E-40 robią wspólny album!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-12-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Co za połączenie! 4 ikony i tytani zachodniego wybrzeża, znajdujących się w absolutnym top 10 w historii kalifornijskiego rapu... łączą siły i formują supergrupę! W sumie wydali 86 płyt, z których 22 pokryły się platyną, a ich łączna sprzedaż to ponad 60 000 000 sztuk. Coś trzeba dodawać?

Too Short zdradził informacje o projekcie w rozmowie z MC Serchem z 3rd Bass:

"W trakcie kwarantanny dostałem telefon od Ice Cube'a i E-40'ego. Przez lata, ponad 5 ostatnich lat, graliśmy dużo oldschoolowych koncertów. Headlinerem był albo Snoop albo Cube, albo ja, E-40, czasem Bone Thugs czy Dj Quik. Zazwyczaj nazywali to w stylu 'Jak zdobyto Zachód', 'Królowie West Coastu' czy coś takiego, zawsze było to wielkie wyprzedane show, gdzie zbierało się 20-30 tysięcy osób" - mówi Short - "Odbieram więc telefon na początku kwarantanny a E-40 i Cube mówią 'Ziom, czujemy że powinniśmy zrobić album we czwórkę, my, Ty i Snoop'. Pomyślałem - ja i E-40 to Bay Area, Snoop i Cube to L.A., w sumie jesteśmy wielką reprezentacją West Coastu. Stwierdziłem 'Róbmy to!' i zaczęliśmy sprawdzać bity".

Myślicie, że to jedna z tych nierealnych wspaniałych idei, które rozsypią się zaraz po zawiązaniu bo za dużo tam 'samców alfa'? Short twierdzi, że poszło łatwo bo każdy siedział w domu a każdy z nich ma w domu studio. Mogli więc szybko nagrywać i przesyłać sobie zwrotki.

"Przysięgam, że zrobiliśmy w ten sposób 25 numerów. Nigdy nie udało nam się wcześniej w tym składzie zebrać w jednym studio. Teraz siedząc na lockdownie zaczęliśmy nowy temat, z którym chcemy wjechać w nowy rok".

Short nie chciał jeszcze zdradzać nazwy grupy, ale możemy być pewni, że będzie to historyczny projekt dla wszystkich fanów rapu z zachodniego wybrzeża.

Poniżej cała rozmowa, wątek supergrupy zaczyna się koło 55 minuty.

Serch Says - Too Short

polski rap gówno
no i to jest supergrupa, a nie cwelwagon
Real HH 90
KURWA JEŻELI DOJDZIE DO WYDANIA TEJ PŁYTY TO DLA MNIE OSOBIŚCIE BĘDZIE ROZPIERDOL JAKIEGO DAWNO TEMU NIE BYŁO U MNIE KURWA SNOOP DOGG, ICE CUBE, TOO $HORT i E-40 I MUST HAVE IT!!!!!!!!!!
Zay-z
Łoooo! To samo pomyślałam. Wykoorwią mnie w kosmos!! Cholera. Warto żyć dla takich chwil!!❤️ Pozdro!
Hahahah
Już podjarany?
s.
O ja pierdole!!
Wu Tang
Poza Snoopem który już od paru płyt wstecz nagrywa gnioty,to ekipa konkret. Ale nie ma mowy,żeby panowie przebili Westside Connection
Jebaćbor
Jak to wyjdzie to będzie kozaczek, czekam, liczę że się nie powali po drodze ten projekt. Nie dawno coś tu chyba pisałem o E-40 a tu taki news.
s.
Hehe wszyscy trzej podjarani :)
hahaha
licze ze bedzie duzo walkow na plycie i malo featow, snoop najgorzej moim zdaniem bedzie wypadal, no ale czekam na to
15Rachel
Na mumble rap nie liczcie
Autorachybaponioslo
Autora chyba poniosło, że cała czwórka znajduje się w absolutnym TOP10 Kalifornii. Nie ma takiej opcji
Koles
TOP10 Kalifornii to Popek Pomidor Tadek i Borixon :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>