Cali Trippin #2 - Światła Vegas, Too $hort i za krótka noc...

"Jest tam wszystko, co byś zbudował, gdybyś miał nieograniczone ilości pieniędzy i nie wiedział, co z nimi zrobić” – opisał nam Las Vegas mieszkający tam milioner, spotkany na jednym z campingów w parku Yosemite. To światowa stolica przepychu i rozpusty oraz miejsce, w którym Wenecję, Paryż i Statuę Wolności dzieli tylko rzut beretem. Miasto pełne neonów, świateł, kasyn, pełne wszystkiego, co może sobie wymarzyć konsumpcjonistyczne społeczeństwo, albo ktoś, kto na kilka dni chce puścić hamulce i poszaleć na całego.

My zajrzeliśmy tam dwukrotnie, a wrażeń i atrakcji nie brakowało - zapraszam do przeczytania drugiej części kalifornijskiej relacji, którą znajdziecie gościnnie na łamach Red Bull Muzyka!

****

Wraz z artykułami czeka na Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania będzie esencjonalnie kalifornijski pakiet - "The Documentary 2" The Game'a z autografem, oryginalny t-shirt The Game'a, buty Reebok Classic (których ambasadorem jest Kendrick Lamar) oraz bon na 200 zł w California Skateshop. Drugie konkursowe pytanie poniżej.

PYTANIE #2:

Jednym z głównych punktów wizyty w Vegas był koncert Too $horta, pytanie będzie więc dotyczyć właśnie legendarnego MC. W jednym z niedawnych singli, podsumowując swój wieloletni dorobek na pewnym "pozamuzycznym" polu Too $hort nawiązywał do osiągnięć pewnego słynnego sportowca i wspominał, że goni jego wynik. O jakiego sportowca chodzi i jaki jest to wynik?

Odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania wyślijcie łącznie mailem gdy ukaże się ostatnie z nich (napiszemy na jaki email i jaki temat wiadomości wpisać). Na razie macie trochę czasu na znalezienie poprawnej odpowiedzi.

Kolejny, trzeci odcinek już w sobotę!

biały
Trzeba dodać, że ten człowiek z pytania zagrał w filmie Conan Barbarzyńca ;).
antekxoxo
Może ktoś podpowie z którego roku albo albumu jest ten utwór ;)
pseudo fani
skoro nawet nie wiesz jaki to utwót to kurwa po co w ogóle sie w to bawisz... nie żebym ci jechał ale odpuść sobie ten temat
Kron
Co z kolejnym odcinkiem ?
EEEJ ZIOMEK
Mati - bo to pytanie to jakaś masakra - żeby nie było, że coś zdradzam, podpowiedz mi tylko czy ten singiel ma "mleczną" okładkę? :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>