Styles P potwierdza - wspólny album Mac Millera i Pharrella istnieje

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-01 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W swoje 46 urodziny członek legendarnego zespołu The LOX na swoim Twitterze zasugerował, że nagrał kiedyś utwór z Mac Millerem na bicie The Neptunes. Później raper przypomniał sobie całą sytuację i przytoczył fragment wywiadu Maca z 2012 roku. Był to kawałek z nigdy niewypuszczonego materiału zmarłego rapera i legendarnego producenta Pharrella Williamsa zatytułowanego "Pink Slime". Nowojorski weteran opisał przy tym background powstania utworu oraz zdradził, kto oprócz niego jeszcze sie na nim znalazł.

46-letni MC zdradził, że nigdy nie słyszał tego numeru, a opróćz niego w studiu znajdował się również Curren$y, który potwierdził tę informację.

"Pink Slime" miało wyjść między 2012, a 2013 rokiem, przed premierą "Watching Movies With The Sound Off", jednak tak się nie stało, ponieważ Mac chciał się skupić na swoim solo, z którym przede wszystkim się identyfikował i chciał, by ludzie identyfikowali go z nim.

Sytuacji nie skomentował jeszcze Pharrell, a to najprawdopodobniej on jest posiadaczem projektu. Czy kiedyś będzie nam dane go usłyszeć? Nie wiadomo.

Warto przy tej sytuacji przypomnieć o innym tajemniczym i nigdy niewydanym materiale zmarłego dwa lata temu Maca, "Maclibie", czyli jego wspó;nym krążku z Madlibem, jednym z najbardziej oryginalnych amerykańskich producentów.

Soprano
Wreszcie coś ciekawego

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>