Quebonafide reaguje na zaczepkę Macieja Maleńczuka

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-08 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Sporym echem odbiła się w ostatnich dniach wypowiedź Macieja Maleńczuka obśmiewającego rap i raperów - odniósł się do niej Peja, teraz delikatnie piłeczkę odbił zaczepiany przez wokalistę Quebo.

"Słucham czasem tego rapu i próbuję czasem znaleźć coś sensownego w tym wszystkim. Przychodzi Quebonafide i rapuje 'Zamieniłem ten łańcuch na książki'. Znaczy co, chwalisz się, że książki czytasz?" - mówił Maleńczuk w rozmowie na kanale Imponderabilia - "Albo narzeka, że Reebok zmienił logo i to jest jego problem."

Zarzucał też raperom sprzedajność z uwagi na współpracę z markami poprzez product placement w utworach i teledyskach - nie widział już natomiast problemu w tym, że sam brał udział np. w kampanii piwa bezalkoholowego.

Nie zabrakło w tym wszystkim też drwiącego komentarza w stronę starszych raperów, który odbił Peja. Teraz natomiast do wypowiedzi odniósł się Quebo, wyjątkowo rzadko wypowiadający się w social mediach.

Opublikował bowiem zdjęcie góry książek z dopiskiem "Ratuj się kto może @malenczukmaciej", by w kolejnym story podziękować wspierającym go markom oraz zapowiedzieć, że już niebawem dowiemy się co z kwestią koncertów. Screeny obu wpisów znajdziecie w galerii poniżej.

***

Galeria

S.H
Facet dostał wielki ból w okolicach zakończenia jelita grubego.
u
Ja powiem tak: szczerze!? ale szczerze!? Powiem tak: Quebo to jest Quebo a Maciej to jest Maciej
hejter naczelnik
typ do końca i tak swojego marnego i już dosyć krótkiego życia nie osiągnie tyle co Kuba w rok. Trzeba było nie ćpać jak Drzemiaż to i sianko by wpadło jak Quebusiowi.
RobertB
Trochę mnie to śmieszy, trochę mnie to smuci ale na pewno mnie to dziwi. Chociaż z drugiej strony właśnie jesteśmy świadkami starcia idoli młodego i starego pokolenia. Przy czym mam 100% pewności, ze Quebo wygrywa już na starcie jedna rzeczą. Rękę daje sobie upierdolic, ze darzy szacunkiem artystycznym Malenczuka i Jego dorobek i właśnie dlatego Jego słowa nie pozostały bez komentarza.
Abione
ciota złośliwy nie twoja sprawa maleńczuk co kto, wielki recenzor się znalazł, sam faja głosikiem nawijasz trzy po trzy w tych swoich pijackich produkcjach

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>