Tymek z ostrym rockowym protest-songiem dla Strajku Kobiet

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2020-10-24 21:38 przez: Kontakt (komentarze: 14)

Czwartkowy wyrok Trybunału Konstytucyjnego rozbudził dyskusje w całym kraju - swoje głosy wyrażali także raperzy, jedni popierając decyzję, a inni ostro ją krytykując, najczęściej w formie wpisów na social-mediach. Tymek zdecydował się wylać emocje za mikrofonem, tworząc krótki, ale ostry i surowy protest-song, osadzony w stylistyce punk-rockowej.

Raper opublikował utwór na soundcloudzie, kierując do niego ze swojego instastory.

Tagi: 

NoNoNo
Nie ma to jak cisnąć pod publikę... Temat jest bardzo złożony i nie taki prosty i oczywiście udzielają się osoby które nie mają pojęcia o podstawach prawa i upolityczniaja sprawę. W trybunale konstytucyjnym są tylko 3 osoby z pisu :) pozdo dla kumatych.
Erni
Jedna osoba nie jest zwiazana z PiSem reszta ma bardzo ściśle związki z partia. Przybliżony jak napisałeś i szkoda że decydują o nim fanatycy religijni którzy nawet nie starali się udawać bezstronnosci przed wydaniem wyroku.
Ira
W trybunale jest tylko jedna osoba nie z PISu
Rozum
Je bać morderców dzieci.Zabić ich wszystkich a narządy na przeszczepy
Bóg
Je*AC Ciebie, ludzie mają wolną wolę i z niej korzystają, nie mów innym co mają robić, tylko zajmij się sobą
Patriota
Chore umysłowo lewaki. Jestem wstrząśnięty. Kara śmierci dla morderców i gwałcicieli dzieci?Nie! Dostęp do broni dla zdrowych obywateli? Nie! Ćwiartowanie najmniejszych istot bez grzechu? Jak najbardziej,chuj z prawem do życia, ważne żeby skrobanki były powszechne...ręce opadają.Tymek niech się cieszy,ze jego rodzicielka była normalną kobietą,bo w innym razie skonczyłby poćwiartowany na stole, jako półprodukt do drogich kremów etc. PIS-PO jedno lewackiej zło! Tylko prawicowa Konfederacja!
Jebac PO-PIS
Jedyny normalny w tym morzu glupoty
Serce
Jedwabisty numer, wszystko się zgadza. Zwłaszcza treść. Odważnie, z przekazem. Szacunek Sędziów z pisu jest w TK 14, wystarczy spojrzeć n sposób nominacji. Co więcej to głównie politycy lub prawnicy do niedawna negatywnie oceniani przez swoje organy zawodowe (prócz Zielonackoego, który poszedł na emeryturę). TK działa jak drukarka Peace & love
Marcin
To przecież nie jest rock, to zwykly hip hop
Dominator91
Koledze pod twoim komentarzem już to wyjaśniłem..odsyłam tam
Kuo
Autor tego "artykułu" chyba nigdy nie słyszał punk-rocka xD
Dominator91
Albo Ty nigdy nie słyszałeś polskiego punk rocka z lat 80 czy 90... polecam sprawdzić zanim się coś napisze...historie rapu i punk rocka(która dość mocno się łączy) też warto sprawdzić...chyba że Ty o rapie wiesz tylko to co dzieje się w nim przez kilka ostatnich lat- zamiast sprawdzić historię... słucham zarówno rocka i wszelkich podgatunkow muzyki gitarowej jak i rapu od 20 lat i wiem co mówię..polecam się poinformować zanim coś się napisze
Timon
Ooo protestsongi trzeba nagrywać bo temat na czasie i się sprzeda... Jak widzę poczynania tegoTymka to jestem za abo...kuratorem muzycznym
Wilk
A ja jestem jak najbardziej za! Ilu Polskich artysrow odwazylo sie uczestniczyc w tym protescie w taki sposob? Teraz lepiej czytaj uwaznie P. Timon - sprzeda sie czy nie to nie nalezy do Twojego interesu. Nawet jesli sie sprzeda do cudnie dla Tymka ktory wydal ten kawalek myslac o nas kobietach tego kraju a nie dochodzie pomimo tego ze muzyka jest jego zrodlem dochodu nie kazdy zawsze mysli o premii / proficie pomagajac koledze w pracy. Nie znam tego czlowieka osobiscie ale jego utwory a konkretniej ich przekaz zagrzaly sobie cieplutki kacik na mojej playliscie bo nie sa plytkie. Odnosze wrazenie ze pomimo wszystko dostrzegamy swiat podobnie. Wiec nawet jezeli zarobi tym kawalkiem to dobrze, za szczere checi dobra karma mu sie zwroci a on wciaz bedzie soba i wypuszczal w swiat nowe klipy wbrew hejterom takim jak Ty. Ja mu zycze powodzenia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>