Tymek wydał najbardziej eksperymentalny album w karierze

"Duma mnie rozpiera, gdy dociera do mnie, że przekazałem ten album na Wasze ręce. To tak, jakbym spłodził dziecko, wychował, a teraz obserwuję jak rozwija się samodzielnie" – opowiedział o albumie Tymek. "Piacevole" to muzyczna podróż i eksploracja wielu gatunków, czerpiąca garściami z brzmień lat '80 i wymykająca się ramkom.

Sam tytuł tłumaczyć można jako "przyjemna", a po naładowanej bangerami i świeżymi rapowymi brzmieniami płycie "Fit" nowe wydawnictwo przygotowane z favstem stawia na artystyczne poszukiwania i dużo więcej tu śpiewu i kombinacji. Gościnnie pojawili się Holak czy Sarius.

Nowy album dostępny jest w trzech wersjach, które wyróżniają się innymi okładkami, a także niektóre posiadają dodatkowy utwór i zaproszenie na koncert. "Tworzenie tego albumu sprawiło mi ogromną radość. Inspirowaliśmy się muzyką lat 80., ale nie tylko" – zdradził Tymek. Poniżej 3 ostatnie single, a szczegóły albumu znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Tymek - Mare prod. Favst, Lucassi

Tagi: 

Real HH 90
Wiesz Tymek ty nigdy raperem nie byłeś zajmij się tym co robisz teraz śpiewaniem bo to wychodzi ci ale nie bierz się za rap bo nigdy nie robiłeś go dla mnie to takie typowe disco pop dla dzisiejszego słuchacza nie wiem dlaczego ciebie Tymek uważają za rapera jak nim nie będziesz nigdy.
90'
Tak samo zresztą jak qry czy inne oki, jang igi itd
Nati435
Nie rozumiem takich ludzi jak ty . Nie znają się na muzyce a oceniają jeszcze ten tekst ,, jak dla mnie to typowe disco pop . Cofnij się do podstawówki na zajęcia muzyczne gdzie nauczysz się odróżniać style muzyczne .Bo widze że z wiedzą u ciebie to kiepsko .Kłapiesz gębą i tyle .
Real HH 90
Nati345 piszesz że nie znam się na muzyce to ciekawe ale według mnie to ty nie masz wiedzy na temat rapu ogólnie jak możesz pisać że ten koleś rapuje a on wogle nie potrafi rapować dla mnie nie jest raperem i nim nie będzie nigdy napisałem że brzmi jak disco pop może źle zrozumiałeś mnie gościu brzmi nijak nie chciałbym obrażać tego gościa wyjątkowo bo mi nie zależy na tym żeby komuś dopiec ale to jest moje zdanie na temat jego twórczości on nie jest raperem nie robi rapu a podrzepiają go do tego no to już gruba przesada to jakby stwierdzić że Włodi robi disco a robi nie a ten gościu brzmi nijak nie jest raperem a media go tak odbierają cofnięcie się do podstawy na zajęcia muzyczne to możesz ty u mnie wiedza temat muzyki jest ogromna w przypadku do ciebie gościu jeżeli twierdzisz że ten Tymek jest raperem dla ciebie może i jest dla mnie nigdy nim nie będzie a klepanie gębą zostawiam tobie i zacznij odróżniać prawdziwy rap od disco bo widzę że nie wiesz co to jest prawdziwy rap jeżeli na ciebie to jest rap to twoje zdanie ale ja nie mam zamiaru tutaj się kłócić z jakimś gościem który ma wiedzę na temat muzyki na poziomie podstawowym.
Bujaka
Prawdę napisał! To, że ktoś zarymuje lub szybko "zaśpiewa" pod czasem HH bit nie czyni go raperem. Niech sobie tworzy spoko szanuje to, ale na Boga idźcie precz z mówieniem o nim raper...
Xdddd
Co Ty pier*olisz typie, twoje zdanie to nic
Real HH 90
Teraz słucham sobie audycji Druha Sławka w radiu Ram i wolę tego słuchać niż tego tymusia który uważa się za rapera przynajmniej media go za niego uważają ale może też on Tymek dam ci radę skończ x tym co wyprawiasz nie rymuj lepiej śpiewaj dla swych młodych fanów.
Xdlol
Jesteście bandą poyebów i tyle szkoda mi w ogóle tego czytać Nie znają sie ci którzy nigdy nie próbowali Ci którzy próbują wychodzi im to najlepiej Zazdrość i tyle Wole taki gatunek niż zyebane disco polo Czy innych wieśniaków Przestańcie mówić o innych jak o swoich niedoskonałościach Kłapiecie gębą gorzej niż on rzygać mi sie chce na was
Real HH 90
Xdlol czy ty wiesz co to jest wogle rap? Rap to muzyka a ten koleś wogle nie ma zielonego pojęcia o rapie nie jest raperem i nigdy nim nie będzie ktoś napisał zarymować pod bit hip-hopowy to nawet nie jest bit hip-hopowy tylko zwykłe wieśniackie klubowe bity z h wzięte można zaśpiewać pod bit hip-hopowy ale ten kolo tymek chyba nawet nie wie jak brzmi rasowy bit hip - hopowy bo to prezentuje to jest ogólnie kicz to nawet czasami zwykły pop brzmi lepiej to nie jest jakaś kąśliwa krytyka czy uwaga ale mnie osobiście wkurza to że media i nie tylko nazywają albo określają jako rapera dla mnie nie jest raperem raperem jest na mnie jeżeli chodzi o Polskę to Peja/Slums Attack,Ero/JWP, Włodi, GrubSon,Fokus, Abradab,Rahim,Fu,Pono, Donguralesko, Kaczor, Kafar Dixon37,Rest,Eldo,Ten Typ Med,Tede,Bu,Borixon,Wojtas,itd wymieniłbym jeszcze więcej ale dużo by miejsca to zajęło to jest dla mnie rap a ten Tymek to może co najwyżej tym lud,i po lody skakać do budki tyle w tym temacie a jeżeli ktoś uważa tego kola za rapera jego sprawa ja nie będę tutaj tłumaczyć komuś co to jest prawdziwy rap dla kogoś ten tymek może być raperem to każdego subiektywna ocena pozdrawiam Mateusz Natali
Spaidi
Album nawet nawet ale nie jest to jego autorski pomysł. B.R.O tworzy taki album od 5 lat więc wiadomo kto był pierwszy.
Tomasz
Nie rozumiem, czemu ktoś miałby słuchać Twoich rad?
Oola
Tymek zaczynał od rapu i taki jest fakt. Teraz wychodzi poza ramy i wielu ma problem gdzie go zaszufladkować...a prawda jest taka, że nie ma dla niego jednej szufladki. Jest nietuzinkowy, a to cecha artystycznych dusz. Chłopak ma talent i niech się rozwija, bo szkoda żeby się zmarnował. Nowa płyta jest super i to trzeba docenić.
oloy
nie wiedza gdzie go zaszufladowac dlatego nazywaja go raperem haha smieszna zarzuta
oola
sięgają do korzeni
J_E_S_T_E_M__I_G_O_R
Takie info. Udzielili się Holak, Sarius, Coals, Tony Yoru, Jeżyk Krzyżyk i Gverilla,
Real HH 90
Widzę że rozprawa na temat tego tymka rozgrzała się no nieźle przed chwilą słuchałem tego kolesia z młodych wilków 6 tam wypadł nawet ok ale potem w jaką stronę poszedł to normalne gówno kicz hu..nia po całości chodzi mi głównie o bity totalnie g nie ma tu wogle rymowania jest śpiew i to w bardzo kiepskim wykonaniu i o to mi chodzi że koleś nie rymuje bity są całkowicie do dupy a media i słuchacze uważają go za rapera ale kończę ten temat dla mnie ten Tymek skończył się na młodych wilkach teraz to totalna klapa.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>