Słoń wskazuje ulubionego polskiego rapera i najgorszą zwrotkę

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-24 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Słoń aktalnie przygotowuje się do wydania swojego albumu "Czerwony Rum", któy ukaże się przed końcem tego roku. Raper ujawnił w ostatnim Q&A na swoim Instagramie m.in., kiedy ukaże się drugi singiel, który polski raper jest jego ulubionym oraz którą swoją zwrotkę postrzega jako najgorszą. Oprócz tego Słoń opisał skomplikowany projekt, który ma zamiar wydać za 2 lata.

Kolejny singiel z "Czerwonego Rumu" ukaże się 2 listopada wraz z klipem produkcji ekipy A1Videos. Najprawdopodobniej wraz z nim otrzymamy więcej szczegółów dotyczących nadchodzącego LP. Wiemy, że preorder będzie zaopatrzony w różne zestawy z merchem.

Raper przyznał, że myśli już o kolejnym projekcie, który będzie w całości storytellingiem osadzonym w świecie wymyślonym przez artystę. Otrzymamy go za około 2 lata, ponieważ jest to materiał dużo bardziej skomplikowany, wymagający dużo pracy.

Najgorszą zwrotką Słonia jest według rapera jego gościnka w numerze "To dla moich ludzi" Kajmana, w którym udzielił się wspólnie z Shellerem.

W reszcie pytań Słoń wskazał ulubionego rapera z Polski, najlepszy album Eminema, najdziwniejszą sytuację, jaka go spotkała na koncercie czy najlepszy bar w Poznaniu. Ponadto raper wypowiedział się co myśli o zaostrzeniu ustawy aborcyjnej zdradził ilu raperów odmówiło mu featów.

Pełna galeria z pytaniami i odpowiedziami poniżej.

Galeria

Tagi: 

reklama
s.
Kawałek z Kajmanem może i średni ale jakoś nie widze/słyszę żeby słabo ta zwrotka Słonia siadała... Co do najlepszego rapera PL to widać solidarność :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>