Abradab, Rahim i Kleszcz prezentują „Małpy”. Nowy singiel już w sieci

Do premiery krążka śląskiego kolektywu został ostatni miesiąc, tymczasem na MaxFloRecTV trafił 4. jego zwiastun. „Małpy” to jeden z 12 tracków, który pojawi się na płycie „ARKanoid”. Pre-order albumu trwa na www.MaxFloSklep.pl

Wideoklip do najnowszego ujawnionego numeru trio Abradab, Rahim, Kleszcz od początku do końca zrealizował AleksanderKopruchKozłowski reprezentujący ekipę Przedmarańcza. Utwór „Małpy”, jak też pozostałe pozycje z tracklisty „ARKanoidu” wyprodukował ViktorV.

WydawnictwoARKanoid” dostępne jest w przedsprzedaży pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105. Wśród możliwych wariantów zamówienia oprócz standardowej wersji płyty znalazł się wyjątkowy MAXIBOX. Obok CD wewnątrz pudełka znajdą się: T-shirt, kalendarz na 2021 r., brelok, naszywka oraz pakiet wlep.

Dzisiejszej nowości posłuchać już można w najpopularniejszych serwisach streamingowych: http://www.soundline.biz/AbradabRahimKleszczMalpy/. Wszystkie dotychczasowe klipy promujące 1. wspólną płytę Abradaba, Rahima i Kleszcza są natomiast dostępne na playliście: https://bit.ly/2I8Z5xb.

Abradab Rahim Kleszcz - Małpy | prod. ViktorV | ARKanoid

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>