WSRH i Luniz wspólnie w drugim singlu DJ-a Decksa!

dodano: 2020-08-22 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Hajs/Dough to druga zapowiedź Mixtape 7 DJ Decksa. Tym razem producent postawił na połączenie duet raperów z Oakland, czyli Luniz z WSRH, którą reprezentują Słoń oraz Shellerini.

Luniz to jedna z najbarwniejszych, najbardziej stylowych, zakręconych i kontrowersyjnych formacji na mapie rapu lat '90 - z truskawką na torcie w postaci nierdzewnego "I got 5 on it". Dokładną sylwetkę duetu przybliżaliśmy już w momencie ogłoszenia ich udziału na płycie Decksa.

Poznański producent skrzyżował ich za to z innym barwnym duetem z pazurem - WSRH czyli Shellerem i Słoniem. Co z tego wyszło?

Ujęcia do klipu Hajs/Dough były kręcone w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych. Niestety ze względu na to, że Numskull przebywał w czasie powstawania wideo poza Los Angeles, w wersji teledyskowej utworu pojawia się jeden członek Luniz - Yukmouth. Jednak zarówno na Mixtape 7 jak i na wszystkich platformach streamingowych znajduje się wersja nagrania, w której udziela się pełen skład Luniz.

Równocześnie ruszył też preorder "Mixtape vol.7", o którym przeczytacie więcej w naszym dziale Premier Płytowych.

Tutaj posłuchacie za to jak na początku naszego wywiadu Ras Kass wspomina współpracę z Decksem i Ostrym przy 1 singlu z "Mixtape'u 7", a poniżej - singiel z Luniz i WSRH

Dj Decks Mixtape 7 - Luniz / WSRH – Hajs / Dough (Official Video)

Tagi: 

s.
Grubo. Trailer park boys :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>