Opał zwalnia czas w osobistym i emocjonalnym "Bullet Time"

video
dodano: 2020-08-12 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Długo biłem się myślami czy pokazywać Wam ten numer, oraz czy nie powinien zostać jednym z tych pisanych do szuflady. Swoją rolę spełnił w momencie nagrania i wyrzucenia do niego wszystkich negatywnych emocji. Postanowiłem mimo, że dalej nie jestem tego do końca pewny podzielić się nim z Wami" - pisze Opał a efektem jest czwarty singiel z "Oczu Szeroko Zamkniętych", zobrazowany wyjątkowym klipem.

"Krótko po wydaniu PANDORY, miałem mocne zgaszenie w swoim życiu, dopadło mnie dużo smutków i rozterek, a ten numer jest moją odpowiedzią na stany, które na tamten czas wygrywały z moją ambicją i motywacją. Dzielę się tym z Wami, bo wiem że ktoś z Was też może czuć się podobnie, może w jakiś sposób mogę Wam pomóc. Prawda jest taka, że moja dzisiejsza sytuacja jest o niebo lepsza i wręcz trudno mi się utożsamić z emocjami i tekstem który usłyszeliście w dzisiejszym singlu, nie mniej, co przeżyłem to moje. Niech się niesie w świat, wszystkiego dobrego dla WAS!" - dodaje raper.

Legalny debiut uczestnika 7 edycji Młodych Wilków ukaże się już na początku września. Jego szczegóły wraz z preorderem znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Opał - Bullet Time | prod. Papenz (OFICJALNY TELEDYSK)

s.
Radzi se ziomek. Alicja mi najbardziej z singli siada.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>