Wac Toja śpiewa z zespołem country - 3 odcinek cyklu "Rap Show"

Wac Toja wraz z zespołem country? Takie muzyczne zderzenie czeka na Was w nowym projekcie Rap Show od Pizza Hut. W internetowym formacie w rolę prowadzących wcielają się zaskakujące postaci, a zaproszeni artyści wykonują nieoczywiste muzyczne zadania. Na kanale PopkillerTV ukazała się kolejna odsłona serii, łącząca serię pytań z niecodziennym wykonaniem.

Rap Show to format, w którym przedstawiciele rapowej sceny zderzani są w rozmowach z nietypowymi prowadzącymi. Każdy z uczestników stawiany jest w ogniu prowokujących pytań, a dodatkowo musi zmierzyć się z konkretnymi zadaniami. Gościem trzeciego odcinka jest Wac Toja, z którym rozmowę prowadzi… zespół country. Podczas wywiadu czeka na Was wymiana spojrzeń i doświadczeń z dwóch muzycznych światów i pokoleń.

Projekt to jednak nie tylko zaskakująca rozmowa, ale i porcja muzyki. Każdy z zaproszonych gości został bowiem poproszony o wykonanie nieoczywistych kompozycji. Wac Toja musiał sprawdzić się w wykonaniu jednego ze swoich hitów, przearanżowanego właśnie na wersję country. W następnych odsłonach kolejni raperzy stawią czoła innym zadaniom wyznaczonym im przez nowych prowadzących – bądźcie czujni.

Trzeci odcinek z serii Rap Show można oglądać już na kanale PopkillerTV oraz na FB marki Pizza Hut.

Wcześniejsze odcinki:

Peja rapuje o krasnoludkach - video z cyklu "Rap Show"

Kabe rapuje po niemiecku - video z cyklu "Rap Show"

Wac Toja śpiewa z zespołem country | Rap Show

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>