Wac Toja z antypolicyjnym singlem oraz preorderem i tracklistą albumu

Rok po albumie „TURBOBOOST” Wac Toja wypuszcza kontrowersyjny klip do singla „SCOOBY DOO”, a wraz z nim startuje preorder jego nowej płyty pt. „PLASMA.” Szczegóły albumu, tracklistę czy preorder znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

WAC TOJA - SCOOBY DOO (Official Music Video)

Tagi: 

FRU
-To jest pokolenie ciuchów, to jest pokolenie głopów. Ahh... sam bym tego lepiej nie ujął. Jak sobie czasem włączę tych nowych, to sie czuje jakby cały czas jednego gościa słuchał. Pa tą dupe jaką dupe ma, olewam suke, bo juz dawno ją w kieszeni mam. Stale pale staff, licze hajs. Patrz ile go mam. Czasem sprawdze nowy rap. No i jak? No i ...raczej sie nie przekonam. Bang!!! Kurwa pozamiatane! Mleczna zupa, kluski lane haha xD Dobra, miałem coś innego napisać, ale koniec końców, to chodzi o to, że Hip-hop łamie mi serce, kiedy patrzę na was. Poście co chcecie tylko sie kurwa niepozabijajta
efsf
właśnie jebłeś dobrą parodie tych gimbograjków :D dokładnie, bardzo podobnie to widzę. No i props za Mielona.
Christopher Wallace
Bo hip hop upadł.Młodzi to już nie MC tylko zniewieściali chłopcy,a starsi wchodzą im w tyłek i zapraszają na płyty.Polecam szeroką dyskografie lata 90,i początki nowego wieku.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>