Kabe rapuje po niemiecku - video z cyklu "Rap Show"

dodano: 2020-07-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kabe rapujący po niemiecku? Tak, tym razem zmierzył się z innym europejskim językiem niż francuski. Raper podjął rękawicę rzuconą mu w nowym projekcie Rap Show od Pizza Hut.W internetowym formacie w rolę prowadzących wcielają się zaskakujące postaci, a zaproszeni artyści wykonują nieoczywiste muzyczne zadania. Na kanale PopkillerTV ukazała się druga odsłona serii, w której możecie obejrzeć wyzwania z udziałem rodzimych raperów, łączące serię pytań z niecodziennym wykonaniem.

Rap Show to format, w którym przedstawiciele rapowej sceny zderzani są w rozmowach z nietypowymi prowadzącymi. Każdy z uczestników stawiany jest w ogniu prowokujących pytań, a dodatkowo musi zmierzyć się z konkretnymi zadaniami. Gościem drugiego odcinka jest Kabe, z którym rozmowę prowadzi… nauczycielka języka niemieckiego. Niespodziewana konwersacja, która mimo różnicy wieku przebiegła na wyjątkowo dobrych falach.

Projekt to jednak nie tylko zaskakująca rozmowa, ale i porcja muzyki. Każdy z zaproszonych gości został bowiem poproszony o wykonanie nieoczywistych kompozycji. Kabe musiał tym razem odłożyć na bok język francuski, a swój hit "Skiety Klapki" wykonać w tłumaczeniu na niemiecki! Premiera trzeciego odcinka planowana jest na 28 lipca, a w nim kolejny raper i kolejne zaskakujące wyzwanie.

Drugi odcinek z serii Rap Show można oglądać już na kanale PopkillerTV oraz na FB marki Pizza Hut.

1 odcinek -> Peja rapuje o krasnoludkach - video z cyklu "Rap Show"

Kabe rapuje po niemiecku | Rap Show

Tagi: 

prep
Naprawdę przyjemne nagranie. Aż włączył mi się dobry humor.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>