Kabe - wywiad: "Trap to nie fajny bicik i korekcja wokalu"

video
dodano: 2020-01-12 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Witamy w 2020 i po jesiennej lawinie materiałów związanych z Młodymi Wilkami możemy zagwarantować, że w najbliższym czasie znów wrócimy do gęstszej publikacji wywiadów, szczególnie tych związanych z najnowszymi premierami. Równocześnie przypominamy, że z rozmowami i cyklami wywiadowymi przenieśliśmy się na kanał PopkillerTV Plus.

Nowy Rok rozpoczynamy za to wywiadem z Kabe, który medialnie udziela się rzadko - okazją do rozmowy była nadchodząca premiera jego legalnego debiutu.

POPKILLER OTWIERA NOWY KANAŁ!

"Albinos" już w piątek a my porozmawialiśmy z reprezentantem Stoprocent m.in. o postrzeganiu jego postaci w mediach, współpracy z MaRiną, głębszym znaczeniu terminu "trap", podejścia do real-talku w tekstach oraz o tym, w czym najbardziej pomógł mu Wini. Czekajcie też na specjalny materiał zarejestrowany przy okazji wywiadu.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Wywiad przeprowadziliśmy przy wsparciu Outsidewear.

Video obejrzycie na nowopowstałym kanale PopkillerTV Plus, gdzie będziemy publikować wywiady, podcasty i dodatkowe cykle.

Kabe - wywiad: "Trap to nie fajny bicik i korekcja wokalu"

Tagi: 

courvy
Twarz Matiego zawsze mnie smieszy xD
Lil sqqa
W Polsce nigdy nie rozumieli czym jest rap a jak mają zrozumieć trap?!?!?! Gadając z tymi labami to się zapiwraja że trap ma bujać i chuj, a nasz polski wykonawca robi pod takie jemiły tracki i wmawia im że to jest takie świeże że tego jeszcze nie bylo, polski rap z roku na rok się stacza
Anonim
O widzę.mamy znawcę rapu jedyny na 40 milionów który rozumie w Pl co to rap brawo stary. Nie bądź żyła podziel się wiedzą
polski rap gówno
w polsce nie istnieje trap i nigdy istnieć nie będzie
fat_mike
Wiecej tresci ok, ale naprawde przydalby sie refresh wizualny/UI calosci.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>