Bonus RPK, Kizo i Jongmen z pierwszym singlem z Heavyweight!

Kizo, Bonus RPK i Jongmen połączyli siły i wspólnie stworzyli projekt Heavyweight, na który czekali fani w całym kraju! Dzisiaj raperzy odsłaniają pierwsze karty i prezentują numer 'Pod jednym niebem', który jest mocną zapowiedzią tej kooperacji!

Pomysł na Heavyweight powstał naturalnie przy okazji wspólnie spędzonych godzin w studiu. To nie pierwszy raz, kiedy można usłyszeć artystów w takim składzie. Już wcześniej raperzy współpracowali przy kawałku Jongmena - 'La Vida Loca'. Zwieńczeniem projektu będzie album, który pojawi się jesienią tego roku.

Nad krążkiem Kizo, Jongmen i Bonus RPK pracowali od wielu miesięcy, a poza tą trójką na płycie pojawią się także inni czołowi gracze polskiej sceny hip-hopowej. Album będzie wybuchową mieszkanką stylów, bengerów oraz bezkompromisowych tekstów.

Zanim jednak pojawi się cała płyta, fani mogą posłuchać pierwszego kawałka! Singiel 'Pod jednym niebem' ma wprowadzić słuchaczy w świat widziany okiem artystów. Są to zebrane obserwacje na temat życia i dnia codziennego muzyków, którzy pomimo różnych przeżyć i perypetii, mają tysiące powodów, aby żyć i spełniać swoje marzenia.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

s.
Ja nie czekałem, z całej trójki tylko Bonus jakiś poziom prezentuje...
Beb
Również nie czekałem, bo to zwyczajnie słabe kolabo słabych raperów
Rafael
Dołączam się... też nie czekałem
Zdradek_Sikorski
pozdro bonus pdw, ja również nie czekałem na takie słabe kolaboracje, obaj raperzy mocno przecietni, jongmen pseudogangster kizo pseudoraper bosnusik PDW
Elmo
No i tu cały problem, pewnie czekało na to kilku ziomków tych raperów i to by było na tyle :)
KDE
Czekam kiedy takie leszcze pokroju Jongmena skończą katowac ludzkie uszy tym czymś.
JaTy
Raperzy ??? Ha ha ha
Mts7z
Zjebana redakcjo ,proszę nie wypowiadać się w moim imieniu, ponieważ ja nie czekałem, nie czekam i nie będę czekać na to gówno,nara

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>