Liroy wyda "Alboom" na winylu na 25-lecie premiery!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-07-02 12:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po wielu latach legendarna płyta Liroya wreszcie ukaże się na winylu i to w odświeżonej formie.

Liroy za pośrednictwem swoich social mediów zapowiedział, że niebawem poinformuje o szczegółach tego wydawnictwa. Póki co poinformował o starcie preorderu w sklepie www.lajka.co/shop, który potrwa do 15.08.2020. Dostępna jest również limitowana edycja Epki "Scyzoryk", która była zarazem singlem "Alboomu". Artysta zdecydował się opublikować „Scyzoryk'a" w nietuzinkowej formie, za remixy odpowiada m.in. Dj Eprom czy Sir Michu.

Przypomnijmy, że obchodzący w tym roku 25-lecie "Alboom" to najlepiej sprzedająca się płyta w historii polskiego rapu - 500 000 sprzedanych egzemplarzy do dziś robi piorunujące wrażenie i dziś oznaczałaby... potrójny diament.

Liroy szczerze: "Hip-hop ciągle trzyma mnie przy życiu" (Popkillery 2019)

Tagi: 

Anonim
Nobody give a fuck...
Anonim
Długo nad tym myślałeś
ok boomer
ok boomer
yunior01
gudnius
Legalizacja albo śmierć
Popkiller, zauważyłem że już 2 raz wyskoczyła mi reklama tego oszołoma pt. andrzej buda, ciekawe bo jakoś inny kandydat jakikolwiek mi nie wyskoczył ani razu na waszej stronie. Serdecznie gratuluję. Na chwile obecną tylko pis blokuje legalizacje, jest tam jakiś zespół w którym są osoby z wszystkich partii oprócz pisu, dużo pewnie ten zespół tak czy tak nie zdziała ale nie jest tajemnicą że pis blokuje legalizacje i głosując na pis głosuje się przeciwko marihuanie. O reszcie nawet szkoda gadać tak samo jak o tym że inne partie też są chujowe ale jednak tak żałosnej to jeszcze chyba nie widziałem, podsumowując yebać pis i przeciwników zioła, legalizacja albo śmierć.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>