Paluch komentuje akcję Quebonafide i ocenia "Romantic Psycho"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-25 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W ramach podsumowania kwietnia Paluch wrócił do całej akcji marketingowej Quebo, pochylił się też nad efektem finalnym tj płytą "Romantic Psycho".

"Tutaj odj*bała się gruba akcja marketingowa. Najgrubsza, największy taki troll. Na początku miałem wrażenie, że wszyscy są tacy <k*rwa mać, co tutaj się dzieje>. Później jednak odniosłem wrażenie, że <no dobra, on zaraz wróci>. Troszkę za długo to trwało moim zdaniem. Generalnie spełniło to swoje zadanie. Kiedy wyszedł singiel SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ i on tam zdejmuje ten strój – zajebiste. Fajna akcja, propsuję to" - mówi Paluch w podsumowaniu miesiąca u Yurkosky'ego:

Co na to Paluch? POLSKI HIP HOP PODSUMOWANIE KWIETNIA 2020


Komentuje też sam album: "Jest to rzecz, która może się spodobać bardzo różnym odbiorcom. Widać, że Quebo świetnie się tam odnajduje. Lirycznie jak zawsze jest u niego dobrze. Ciężko się do czegoś doczepić. Wiadomo, że mogło być więcej tego, mniej tamtego, cholera wie co, ale generalnie myślę, że oczekiwania ludzi, którzy czekali na ten materiał, zostały spełnione". Jako swoje ulubione numery raper wskazuje "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ" oraz "BUBBLETEA" i dodaje - "Moje dzieciaki uwielbiają słuchać tego w samochodzie. To jest dobry filterek."

Szef BOR-u zauważa jednak, że album jest trochę popowy: "To wynika z jego sytuacji na scenie i tego, że trzeba w którąś stronę się rozwijać. Moim zdaniem mogło to wyjść w ch*j gorzej, wyszło fajnie. Biorąc pod uwagę to, jacy ludzie zostali zaproszeni na płytę, mogła wyjść z tego dziwna rzecz."

Powyżej znajdziecie cały materiał Yurkosky'ego, poniżej za to przypominamy na screenach ostatnie instagramowe serie Q&A z udziałem Palucha - a w nich m.in. dowiemy się z jakich albumów raper jest najbardziej dumny, jak wyglądało i ile trwało jego wyjście z podziemia oraz czy bierze kasę za zwrotki lub płaci za nie gościom. A także: co uważa o kierunku w którym poszło Hot16Challenge2, przejściu Szpaka na swoje oraz jego płycie z Kubim Producentem, są też opinie na temat Bedoesa, Tau, Jana-rapowanie, PRO8L3Mu, Aviego, Kizo czy powrotów Guziora i Kubana.

Galeria

reklama
Das Efx
Zdanie Palucha bezcenne.
bab
paluch patus
P do N
No lirycznie właśnie to raczej miernota, a nie jakikolwiek poziom XD
ssfsfs
z paluchem powinny być memsy na jbzd z podpisami kiedy tak sie juz pogubiles ze nie wiesz czy ma byc props czy hejt i potrzebny ci sufler, najlepiej budka.
Bestia z Passata
Palucha szanuje

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>