Kosiniak-Kamysz odpowiada na Hot16Challenge2 - trochę inaczej

Udział Janusza Korwin-Mikkego i Andrzeja Dudy wywołał gorące dyskusje w środowisku hip-hopowym, zdania raperów w tej kwestii były podzielone a mocne głosy krytyki wyrazili m.in. Paluch, GrubSon, Peja czy Tede. Kandydat na Prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz został nominowany przez... Sierżanta Bagietę. Jednak postanowił odpowiedzieć bez rapu.

"Nie będę rapował. Wydaje mi się, że inicjatorzy tej akcji nie oczekują od polityków nieudolnych rapsów, tylko konkretnego działania" – powiedział w materiale, który rozpoczyna się urywającym fragmentem bitu.

Kandydat z ramienia PSL wymienił ustawy, które zgłosił  - przeznaczające do 6,8 proc. PKB na służbę zdrowia oraz premię 1500 zł dla osób, które ratują nasze życie. Postanowił też nominować Jarosława Kaczyńskiego – "Ale nie do rapowania, tylko do przyjęcia tych ustaw" – dodał.

Również Szymon Hołownia zapowiedział, że nie będzie rapował, mówiąc w trakcie briefingu prasowego: "Prezydent nie jest rządem, ale może, zamiast wygłupiać się i udawać Kanye Westa i Jay-Z na miarę naszych możliwości, zadbać wreszcie o system ochrony zdrowia. Teraz zbiera na system ochrony zdrowia w Polsce człowiek, który 2 mld złotych wolał przeznaczyć na propagandę niż na realne, bieżące potrzeby systemu, który tak bardzo wymagał zajęcia się nim"

Masakra
Wstydu człowieku sobie oszczędź. To polega na rapowaniu/śpiewaniu a nie wcinasz się z wyborami pajacu.
kempofan
No troche sie wjebał,fakt
eloMorda
Można wyjść z klasą? można! Nieudolne rapowanie osób, do których w ogóle nie powinna dojść ta akcja, jest totalną popeliną. Pozdro
Polak
Wstyd to mało powiedziane
mck
Kosiniak bardzo z RIGCzem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>