KęKę odpowiada na Hot16Challenge2!

dodano: 2020-05-03 19:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

"Pytałem 'Sokół kiedy Złoto?' - już nie pytam, to 11 Platyn i to na 5 płytach" - KęKę rozpoczyna follow-upem do swojej 16-tki sprzed 6 lat i szybko odpowiada na nocną nominację od Lanka!

Sprawdź też:

Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

Top 10 najciekawszych zwrotek Hot 16 Challenge - ranking

Top 10 najpopularniejszych zwrotek na Hot 16 Challenge - przypomnijmy sobie

Dobry Vibe na Trudny Czas - ruszamy z cyklem muzycznego wsparcia!

Chcesz skomentować? Przeczytaj "Zakładamy maseczki" komentarzom - i odsiewamy plucie jadem

KęKę #Hot16Challenge2

Lil sqqa
słabe ...białas licho , kękę też ://///
s.
Jak dla mnie nawet fajnie zarówno kękę jak i białas polecieli. Czekam na Skorupa, ostatnio zajebiście nawinął. W ogóle, Skorup zasługuje na większy hajp, ostatnia płyta genialna!
Anonim
Z całym szacunkiem dla Kękę i dla Popkillera ale dlaczego nic nie widać info o Stezo dość zapomniany raper z Stanów wiadomo mi że 29.04 2020 zmarł na serce w wieku 51 niech spoczywa w pokoju R.I.P.
Marcin Natali

Fakt :( Dzięki za przypomnienie. Widziałem informację, mam nawet szkic artykułu na stronę, tylko jeszcze nie zdążyłem wykończyć, postaram się wrzucić jak najszybciej... R.I.P. Stezo. 

Anonim
Ależ ten rok 2020 jest smutny dla muzyki najpierw napisał o wczesnej śmierci Stezo a tu się dowiedziałem że Tony Allen nie żyje zmarł 30 kwietnia twórca Afrobeatu świetny perkusista miał 79 lat Rest On Peace sorki że piszę o takim temacie ale jest to portal o muzyce Hip Hop ale nie tylko Kocham Hip Hop ależ też lubię inne gatunki muzyczne i Afrobeat należy do nich.
Dawid
Ch** nie zapomniany, przecież ta płytka z 97 dalej bangla funkiem.
Anonim
No zrozum mnie źle to że na napisał że zapominany tzn że nie każdy go znał a na pewno w Polsce nie wiem jak w Stanach na pewno go znali jak np Pete Rock Dj Premier Epmd ale czy zwykli ludzie tzn słuchacze ale prawdziwy fan pamięta o nim bo teraz w czasach komerchy taki rap to rzadkość R.I.P. Stezo a tak poza tym mam kilka jego płyt i naprawdę buja zajebiście.
prep
Osiem zer... KęKę rozbił ten system, ma luz jak VNM. Kurwa mać!
4545joker
Ruby najlepszy zobaczcie sami

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>