SBM zdradza imponujące wyniki sprzedaży Bedoesa

dodano: 2020-04-21 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

22 urodziny świętuje dziś Bedoes (życzymy redakcyjnie 100 lat!), a z tej okazji SBM postanowiło odkryć trochę liczb związanych z twórczością młodego rapera.

"Dziś 22. urodziny obchodzi Bedoes, a te dwójki nie są przypadkowe. W tym wyjątkowym dniu możemy wam zdradzić, że dwa ostatnie albumy Borysa - Opowieści z Doliny Smoków i Kwiat Polskiej Młodzieży - sprzedały się w liczbie ponad 60.000 egzemplarzy i każdy z nich pokrył się podwójną platyną, choć "Opowieściom" znacznie bliżej do potrójnej :o Czy można sobie wyobrazić lepszy prezent?
Borek, życzymy Ci, żeby każdy następny rok był jeszcze lepszy od ubiegłego. Poprzeczkę zawiesiłeś sobie wysoko, ale jesteśmy pewni, że z łatwością przeskoczysz ją kolejnym albumem i będziesz dalej szedł po swoje z taką siłą i determinacją, jak do tej pory. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli się razem cieszyć z pierwszego diamentu, choć wydaje się nam, że dopiero co cieszyliśmy się z pierwszej jedynki na olisie <3" - czytamy na profilu wytwórni.

****

Tagi: 

Pudel
Kiedys jedenastolatki by sobie kupiły tamagotchi za ostatnie kieszonkowe, dzis - plyte Bedoesa.
Lil sqqa
Komu to ma imponowac to jest tragiczne że ludzie mają zejabny gust muzyczny i dają się nabierać na kłamstwa
Essa
Bo Ty masz prawo oceniać czyiś subiektywny gust i oczywiście wiesz ze Borys kłamie bo przecież byłeś na tyle blisko wszystkiego o czym nawija?
Jebaćbor
Bedi przecież sam się przyznał że kłamie na trackach już dawno. A to że to co najbardziej popularne to w większości przypadków najgorsze gówno wie każdy od dawna.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>