Wigor Mor W.A. z prezentem dla fanów tuż przed solówką!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-27 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przymusowa kwarantanna to fatalny czas dla koncertów, ale za to nie najgorszy dla premier płytowych. Siedząc w domach nadrabiamy muzyczne zaległości, a wkrótce będzie ku temu kolejny powód. Czeka nas bowiem premiera nowej solowej płyty Wigora z Morwy.

Po weekendzie rusza wreszcie preorder wyczekiwanego krążka, a już dziś raper podzielił się ze słuchaczami wyjątkową niespodzianką. Do serwisów streamingowych trafił wreszcie pełny odsłuch wydanej w 2011 roku płyty "Synteza". Nagrany wspólnie z producentem Trojakiem album dostępny był do tej pory jedynie w formie fizycznej i na platformie YouTube. Jako bonus track w cyfrze możemy usłyszeć niepublikowany nigdy dotąd utwór "Znak firmowy", który znajdzie się na dwupłytowym wydaniu nadchodzącego albumu "1978".

Album "Synteza" w cyfrze: http://www.soundline.biz/WigorTrojakSynteza/

Wigor zaanonsował premierę nowej płyty na maj 2020. Po weekendzie rusza preorder dwupłytowego wydania "1978"  a sam artysta zapowiedział w najbliższych tygodniach publikację kilku mocnych singlowych strzałów. Z social-mediów rapera dowiedzieliśmy się już, że na płycie pojawi się m.in. O.S.T.R.

Wigor Trojak - Znak firmowy (nagranie archiwalne)

Poniżej przypominamy Cypher Popkillery 2019, w którym Wigor wystąpił obok Pono, Fu i DJ-a 600V.

Pono, Fu, Wigor Mor W.A., DJ 600V - Cypher #4 - Popkillery 2019

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>