Mor W.A. - wywiad na 20-lecie, początki, klasyki, nowa szkoła

Jednym z mocniejszych korzeni warszawskiej sceny hip-hopowej było bez wątpienia drzewo Morwa. A dokładniej Mor W.A. - kolektyw, który wraz z Molestą czy ZIP Składem budował fundamenty pod stołeczny hip-hop, na zawsze przechodząc do klasyki takimi utworami jak "B.S.N.T.", "Idź za ciosem", "My to my" czy "Dla słuchaczy".

Ostatni album Mor W.A. otrzymaliśmy przed dekadą, a skład rozdzieliła proza życia i wyjazd Łyskacza do USA - teraz raper wrócił do Polski na koncert z okazji swoich 40 urodzin, a my wykorzystaliśmy ten fakt, by usiąść z Mor W.A. przed naszą kamerą w pierwszym wspólnym videowywiadzie od lat!

Porozmawialiśmy z chłopakami zarówno o ich 20-leciu, cofając się do początków kariery, wspomnieliśmy kulisy wielu klasyków, jak i zahaczyliśmy o aktualne muzyczne gusta, nową szkołę i szansę na to, by kolejny album Mor W.A. ujrzał światło dzienne.

Jutro zaprezentujemy Wam fotorelację z koncertu, który wypełnił po brzegi warszawskie niePowiem i dał nam masę sentymentu, a w zanadrzu mamy jeszcze jeden wyjątkowy materiał z udziałem Łyskacza, Wigora, Pepera i DJ'a MINI'stra...

Rozmawiał: Mateusz Natali https://www.instagram.com/mateusznatali/
Video: The Distance Vision https://www.facebook.com/thedistancevision
MVPclips https://www.facebook.com/MVPclips / https://www.instagram.com/mvpclips/

!!!
Coś mi się wydaję,że ciężko będzie z tym wspólnym mianownikiem( Łyskacz dawaj płytę solo ;) )
Gnur
Mor D.A.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>