Wigor Mor W.A. wraca z albumem - mamy singiel!

dodano: 2019-08-15 12:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Na kanale Visioners TV wylądował właśnie klip do utworu “No limit” (z udziałem Grizzlee'ego, DJ-a Haema i soSpecial), singla promującego solowy projekt Wigora “1978”. Przy okazji premiery artysta zdradza, czego słuchacze mogą spodziewać się po nowym materiale!

Mor W.A. "Dla Słuchaczy" (Live 2018 - Stagekiller #1)

W czerwcu do Visioners Label dołączył Wigor, ikona warszawskiej sceny i legendarny członek składu Mor W.A., który na stałe wpisał się do kanonu polskiego hip-hopu. Korzenie Wigora to przywilej, a zarazem ogromna odpowiedzialność wobec wymagań słuchaczy pamiętających złotą erę polskiego rapu. Już teraz wiadomo, że nadchodząca premiera “1978” będzie ukłonem w stronę bardziej doświadczonych słuchaczy, a nowi znajdą na niej niezłą dawkę nowoczesnych patentów, m.in. dzięki zaproszonym gościom.  “1978, to mój solowy album, na którym nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów. Na płycie pojawi się wielu ciekawych producentów, DJów oraz raperów. Artystów, z którymi do tej pory nie pracowałem.” - pisze Wigor na swoim oficjalnym fanpage’u.

Słowa Wigora potwierdza skład na “No limit”. Wokal Grizzlee’a w refrenie, znanego z East West Rockers, powoduje, że numer szybko wpada w ucho dzięki melodyjności. Z kolei mocne brzmienie wyprodukowane przez duet soSpecial i cuty, które zapewnił DJ Haem, przypominają o ulicznym rodowodzie artysty. Sam kawałek to historia człowieka, który żyje w czasach, w których na każdym kroku ktoś lub coś próbuje go kontrolować i ograniczać. Wigor, uważa jednak, że “Nieważne w jakim stopniu dotykają nas ograniczenia, ważne żeby nie zapominać o tym, że mamy prawo dokonywać wolnych wyborów, a szersza świadomość to klucz do tego, aby uwolnić swój umysł od ograniczeń.” Tym przesłaniem Wigor zapowiada “1978”. 
Premiera albumu “1978” została zaplanowana na rok 2020.

Wigor Mor W.A. - No limit feat. Grizzlee, Dj Haem (prod. soSpecial)

Tagi: 

Mezo/Lajner
chujowe nie sprawdzam
Debil alert
[komentarz usunięty]
Mezo/Lajner
[komentarz usunięty]
Gtq
Jaki bit
Nasa
Hujowa to dzisiejsz gimbaza zróbcie dodawanie kom 18+
Jacek Wieprzu
więc kurwo jeszcze wiele lat byś nie komentował
Jacek Wieprzu
więc kurwo jeszcze wiele lat byś nie komentował

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>