Pezet - dzisiejszy koncert przełożony przez koronawirusa

wydarzenie
dodano: 2020-03-10 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Szalejąca po Europie epidemia koronawirusa spowodowała już odwołanie imprez kulturalnych w wielu krajach - wczoraj po raz pierwszy padło na polski hip-hopowy koncert.

fot. Young Sandi

Mowa dokładniej o występie Pezeta we Wrocławiu, który miał odbyć się dziś, został jednak przesunięty w związku z groźbą wirusową.

"Koncert we Wrocławiu zostaje przeniesiony. Nową datę podamy jutro.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrocławiu zmienił dziś opinię o wydarzeniu na negatywną, argumentując decyzję zagrożeniem koronawirusem.
Wszystkie bilety zachowują ważność na nową datę. Szczegóły dotyczące zwrotu biletów otrzymacie jeszcze dziś mailem od ebilet.pl" - mogliśmy przeczytać wczoraj na facebookowym wydarzeniu oraz fanpage'u rapera.

Informację poprzedziła konferencja wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego, który poinformował wczoraj o tym, że rozgrywki sportowe odbywać będą się bez udziału publiczności a największe wydarzenia kulturalne (gromadzące ponad 1000 osób) zostaną odwołane: "Pod względem formalnym będzie to z mojej strony wydanie zakazu udziału publiczności w tych imprezach. Można sobie wyobrazić mecz piłkarski czy siatkówki bez publiczności, ale koncert miałby sens, gdyby był tylko rejestrowany przez media i transmitowany. Jeśli takiej umowy nie było, to np. koncert The Dire Straits Experience w Hali Stulecia po prostu się nie odbędzie"

***

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA RUSZYŁY, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

Tagi: 

reklama
Anonim
koronowirus my ass -.-

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>