Łona i Webber wracają? Zmiany na social mediach artystów

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-26 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Dokładnie 4 miesiące temu informowaliśmy was o zapowiedzi Webbera, który informował, że powrotu duetu możemy spodziewać się szybciej niż później. Dziś na social mediach Łony i Webbera oraz Dobrzewiesz Nagrania pojawiła się tajemnicza tapeta, która może wskazywać na powrót reprezentantów Szczecina w najbliższej przyszłości.

Szara, niepozorna tapeta, która pojawiła się na social mediach artystów została zaopatrzona hashtagiem #łonaiwebber. Ponadto fani szukający różnych ukrytych znaków wskazują, że jeśli ustawimy odpowiednią jasność, na tapecie widać napis "Łona i Webber". Czy już niedługo otrzymamy nowy materiał od duetu?

Tagi: 

Jebacbor
Tych dwóch zawsze na propsie, najlepsi w Szczecinie bezapelacyjnie.
Bebs
Myślę, że nie bez powodu Bonson jest uznawany za najlepszego obecnie ze Szczecina. Za to Łona na bank jest najbardziej inteligentny :) Oczywiście czekam, ale i liczę na progres, bo fajnie, aby Łona stał się nieco bardziej przystępny dla sluchacza. Kibicuję temu duo, bo to klasa sama w sobie :)
Krzysiek12345
Bonson najlepszy, a Łona ma być bardziej przystępny? Która planeta? Odwiedzę.
Bart123
Chyba ANM, w gwiazdozbiorze Oriona
Bebs
Z Łoną jest zupełnie jak z Biszem. Kiedy ktoś o nich wspomni, powiesz "zajebisty raper, bardzo lubię i kibicuję", ale kiedy będziesz układał swoje zestawienie nie wiem, top3, czy top5 z kraju, to żaden z nich się tam nie znajdziesz. Dlaczego? Bo upatrzyli sobie cholernie wąską niszę. Są świetni w tym, co robią, ale dość rzadko wydają coś nowego i trwają przy tym ciągle twardo przy swoim. Myślę, że zdecydowanie więcej słuchaczy, układając swój top, wskaże Bonsa, niż Łonę, bo jest bardziej przystępny, bo wydaje więcej materiału itd. To jest bardzo proste i serio, nie wiem, czego tutaj nie rozumiecie :)
Hellrazor12345
W mojej liście jest w top3 raperów z polski ever. Mam dla Ciebie wyzwanie wskaż mi proszę 2 piosenki Łony i Webbera o tym samym. Challange start :).
Bebs
Nie chodzi tu o dwa kawałki o jednym i tym samym, typu "kopiuj-wklej". Chodzi raczej o to, że ta wąska nisza, o której wspominałem poprzednio, daje dość niewielkie pole do popisu
Jom
Czekanko!
s.
Czekam w chuuuui!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>