Tymek z nową ksywką? Nowy singiel i kanał

video
dodano: 2020-02-21 09:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na nowozałożonym kanale NIEPOKÓJ NOCNY trafił kawałek "FU" rapera o kswyce katy m. Utwór na swoich Instagramach udostępnili m.in. Oki czy Kubi Producent. Jak się szybko okazało, to nowy numer Tymka.

Więcej informacji o projekcie, jakim jest NIEPOKÓJ NOCNY, mogliśmy znaleźć na Instastory Tymoteusza Gierwatowskiego, stylisty, który ubierał Tymka w niektórych jego klipach. Jak się okazuje nowy kanał będzie poświęcony nie tylko twórczości Tymka, a reszty ekipy, która została określona jako "pokój". Najprawdopodobniej chodzi o Pokój Dzienny, czyli grupę modową związaną ze streetwearem, do której również przynależy Gierwatowski.

Nowy numer ma typowo podziemny charakter, do tej pory nie pojawił się na serwisach streamingowych, a w opisie video nie ma informacji, która by to zapowiadała. Również klip jest nietypowy, ponieważ mamy do czynienia z ujeciami nasiąknietymi wieloma efektami, wymieszanymi z niedopracowanymi animacjami podobnymi do starych części gry Grand Theft Auto. Za podkład odpowiada Tom Brider, a teledysk Horem.

Wraz z powstaniem nowego kanału założony został też jego Instagram, jak i Instagram nowego alter-ego Tymka. Co ciekawe instagramowa nazwa profilu @kejtyem to nic innego jak anagram słów "ej Tymek".

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

katy m - FU

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>