Otsochodzi "Pada" - kolejny singiel z "2011"

dodano: 2020-02-21 10:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Spokojne i leniwe nagranie “Pada” to w istocie kolejny dowód na transformację Otsochodzi z twórcy pamiętnych hitów lata 2018 w dorosłego, dojrzałego i ambitnego twórcę repertuaru dla bardziej wymagających. Autorem tej ciekawej produkcji jest Sem0r.

"Pada" to czwarty singiel promujący album "2011", który ukaże się 19 marca.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Otsochodzi - Pada

Tagi: 

Lil sqqa
Dla mnie typ jest kompletnie niewiarygodny w tym co robi, ta jego wielka njuskulowa przemiana albo jak niektórzy to nazywają "progres" to tylko i wyłącznie gówno skierowane pod niestety nieświadomą polską publikę płytka treść wersów, podjebane bity i niejednokrotnie Flow z linią melodyczną tylko utwierdza mnie w przekonaniu że typ słuchaczy ma za idiotów ( jakimi notabene są)
Jarpen
Typ już przed ,,przemianą" miał ostre ciągoty na kserowanie, wystarczy porównać teledyski do ,,Janka Rap"z Mac Miller -,, Kool Aid & Frozen Pizza" no chyba, że to był celowy zabieg. Cała ta przemiana wg mnie wzięła się po teledysku z Taco, który uważam, że początkowo miał być beką, ale zorientowali się jakie liczby to wykręciło. Nie zdziwię się jak za jakiś czas będzie powrót do oldschoolu, bo będzie się to opłacało.
Bebs
Tylko, że jego oldschool z oldschoolem to ma niewiele wspólnego. Jakie czasy, tacy idole, ta muzyka jest w dołku, jak chyba nigdy, jeśli chodzi o wiarygodność, autentyczność i oddala się od zwykłych ludzi, jeśli to ma być ewolucja, to stworzyliśmy niestety potwora
Lil sqqa
Stworzyliśmy potwora którego niestety nie da się zabić , jeżeli źle się wyrazisz na temat idola pewnej grupy słuchaczy od razu jesteś ciśnięty że zazdrościsz sukcesu jesteś trollem i hejterem nawet jeżeli przytaczasz konkretne argumenty ,w Mac'u nigdy nie byłem zasłuchany więc nie wychwyciłem , w czasach oldschoolu/truskulu też podjebywali no ale jakoś to było bardziej prawdziwsze i nie jeden do jeden tekst , flow , bit i stylówka (oczywiście nie ręczę za wszystkich) ,moim zdaniem popkiller sie w dużej mierze do tego przyczynił że to poszło w takim kierunku i to bzdurne tłumaczenie że nazwa portalu wzięła się od osłony na mikrofon XDDDDDD
Lil sqqa
BTW dawniej jak kogoś nazwano Xeroboyem to miał przejebane i już nikt go nie brał na poważnie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>