Otsochodzi prezentuje okładkę nadchodzącego albumu "2011"

dodano: 2020-01-12 16:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

W oczekiwaniu na premierę swojego czwartego albumu "2011" Otsochodzi prezentuje jego okładkę. Odpowiada za nią Dawid Błażewicz, czyli artysta już znany fanom Młodego Jana. To właśnie on zaprojektował wyróżnioną w konkursie Cover awArts 2017 okładkę do płyty "Nowy kolor". W layoucie do "2011" wykorzystał prace dwóch młodych twórczyń – klimatyczne zdjęcie znanej w środowisku fotografki dscll (Kasia Mikołowicz) oraz ilustracje Very King.

Do tej pory Otsochodzi ujawnił już trzy utwory, które usłyszymy na jego nadchodzącym albumie: "Mów", "Wszystko co mam" (w którym gościnnie wystąpili Rosalie. i OKI) oraz "Kevin". Jednocześnie przypominamy, że na asfaltshop.pl trwa przedsprzedaż Limitowanej Edycji Specjalnej "2011".

"Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów, kiedy wszystko było "po raz pierwszy", czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat, w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia, jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji – to jest po prostu moje. Bierzcie to!" – mówi Otsochodzi o płycie "2011".

Premiera płyty zaplanowana jest na 19 marca tego roku.

Otsochodzi - Mów

Otsochodzi - Wszystko co mam - feat. OKI, Rosalie.

Otsochodzi - Kevin

 

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>