Sokół tłumaczy wygaszenie Prosto Label

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-22 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Po wielu latach dominacji na rynku wydawniczym Prosto usunęło się w cień - dlaczego? Sokół tłumaczy to w nowym wywiadzie.

Pono, Fu, Wigor Mor W.A., DJ 600V - Cypher #4 - Popkillery 2019

[Powyżej członkowie ZIP Składu i ikony dawnego Prosto Pono i Fu oraz współpracujący kiedyś z Prosto 600V i Wigor we wspólnym Cypherze zabierającym nas z powrotem do lat '90]

"Fajnie było mieć label przez dwadzieścia lat i nadal go mamy. Aczkolwiek wygasiliśmy go zupełnie. Na razie prawdopodobnie nie mamy jakichś planów wydawniczych, żadnych. Oprócz właściwie jednej rzeczy, którą na pewno niedługo będziemy chcieli zrobić, właściwie to nie jest tajemnica. Będzie to Prosto mixtape. Czy mi jest żal? (...) Teraz czuję, że to najgorszy moment na wydawanie muzyki cudzej. Bycie wydawcą. Kopanie się z koniem w postaci majors’ów, tudzież bardzo prężnie rozwiniętych jednostek artystów, którzy mają cały mechanizm wokół siebie zbudowany. Przecież to nie ma żadnego sensu. Poza tym umówmy się, jest tyle rzeczy które robię prywatnie, których kiedyś nie robiłem albo robiłem ich o wiele mniej, że nie potrzebuję gdzieś tam kompensować sobie czegoś posiadaniem wydawnictwa. Byliśmy największym wydawnictwem hip hopowym na rynku przez wiele, wiele lat. Byłem najczęściej odtwarzanym raperem przez iks lat, trzy lata z rzędu mój kawałek był najczęściej odtwarzanym teledyskiem na You Tube. Ja to wszystko przeżyłem. Ja nie jestem niespełnionym gościem, któremu się nie udało. Ja już nie muszę sobie mierzyć przysłowiowego fiuta. Ja już wiem jak to jest i spoko." - mówi Sokół w rozmowie z Marcinem Flintem na CGM. Video zobaczycie poniżej.

fot. u góry - Young Sandi

Sokół: "Nie ma nic stałego na tym świecie. Rodzaj ludzki się skończy. Nie będzie tej planety"

Przypominamy też nasz ubiegłoroczny wywiad z Sokołem:

Sokół - wywiad cz.1: "Chcemy być wyżej" było swoistym nowym otwarciem (Spot-Talk #8 @Distance.pl)

Sokół - wywiad cz.2: "I z Bonusem i z Taco lubię i mam o czym pogadać - po co wybierać?"

Sokół - wywiad cz.3

as
skumał że to już nie to, ale nie ma co udawać że najważniejsi gracze poodchodzili przed "wygaszaniem" (vnm, kękę). Przez chwilę mieli pomysł na nowych, młodych graczy ale widocznie wtedy nastąpiło wygaszenie o którym mowa.
wTF
przeciez keke nie umie rymowac, o czym wy kurwa rozmawiacie ? :D
S.H
Jak można do Sokoła wysłać bity?
eot
przelewem bankowym najlepiej
S.H
Dzięki za odp. Podaj swój numer konta to wpłacę ci na konto jakiś hajs. Będziesz miał na wizytę u specjalisty i opowiesz o swoim spierdoleniu. Czekam :)
prawdziwy polak
Zwwykły Piotruś Pan!
Anonim
Zmień nick psie bo tylko wstyd przynosisz
Real HH 90
Dla mnie Sokół to jeden z najbardziej lepszych raperów w Pl pozdro wielkie rocznik 81.
28 STYCZNiA
11:08 7
hwdp
Najgorszy moment na wydawanie cudzej muzyki? A Def Jam wchodzi do Polski? Dziwne to troche, mysle ze glowna przycyzna sa wlasnie inne bzinesy sokola i ma wyjebane po prostu
przysłowiowy słuchacz hiphopu
Co to za przysłowie?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>