Sokół: "'Pluszowy człowiek z blizną' mówi też o starej szkole"

Sokół wrócił do numeru "Pluszowy" i wytłumaczył, co dokładnie oznacza określenie "nowego hip-hopu pluszowym człowiekiem z blizną"...

fot. Young Sandi

Sokół, Solar, Gospel, Pork Pores Porkinson, Skorup - Czym Porwał Cię Hip-Hop #2

Mogłoby się wydawać, że mowa tu o nowej szkole. Nic z tych rzeczy:

"Ja mówię to też o starej szkole. Generalnie hip hop. Nowy hip hop, który dzisiaj się robi. On jest dla mnie maskaradą w pewien sposób. O tym jest ten kawałek. Mówi się rzeczy, które nie istniały. Rozmawialiśmy o tym przed wejściem na antenę. Mam wrażenie , że dziś po latach ludzie robią z siebie – ludzie też ze starej szkoły – robią z siebie osoby, którymi nie były w przeszłości tak naprawdę. Piszą swoją historię na nowo. I to nie jest tak, że to jest zarzut w kierunku nowej szkoły. To w ogóle nie jest zarzut. To jest spostrzeżenie, które dotyczy wszystkiego co dzieje się na scenie. Ja mam pompę z bardzo wielu moich kolegów ze starej szkoły. I mam też pompę z wielu z nowej szkoły. No co? Tak jest po prostu. Nie uważam, żeby w ogóle dzielenie tego rapu na nową i starą szkołę miało jakiś sens. Ale to jest to samo co mówiłem ci przed chwilą o różnych światach. Czemu mamy się zamykać w jednym świecie? Ja nawet nie wiem jak nazywać muzykę dzisiaj! Przysięgam! Mi Spotify podpowiedział teraz, bo mi powiedział jaki jest mój ulubiony gatunek muzyczny za ten rok. A ja szczerze mówiąc nie wiedziałem jak tę muzykę nazwać" - mówi Sokół w rozmowie z Marcinem Flintem w ramach cyklu Flintesencja na CGM:

Sokół: “Pluszowy” jest komentarzem tego, co dzieję się z nową jak i starą szkołą

Tagi: 

reklama
Hh caly czas
Ma racje hh nie postal poto aby sirbie wypromowac czu gwiazde z siebie zrobić w sieci .. mial dzieci przetrzec o bledach jakie popelnialismy w swoim zyciu.. anie pisac piosenki o napadach samobójstwach gwaltach.. jak oni nawrt trgo w zyciu nie przeżyli.. kreuja swoj swiat w czarnych barwach a hh kolorowal w kolorowych.. np.. graffiti.. bylo odskocznia aby biedny czlowiek nie czul sie obojetny w swoim zyciu..

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>