Tau jako James Bond? Filmowy klip z Londynu - "Secret Service"

"Secret Service'' to trzymający w napięciu projekt nawiązujący do kultowego filmu. Jedną z ciekawostek jest fakt, że w klipie "występuje'' m.in. oryginalny Aston Martin DB5, który brał udział w zdjęciach dokumentalnych do jednej z części Jamesa Bonda. A jedną z wielu różnic pomiędzy Tau, a Bondem jest posiadana przez niego licencja - licencja na ożywianie. W służbie Jego Królewskiej Mości. Przed Wami drugi singiel z albumu pt. "Dziecko Króla''.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tau - Secret Service (Official Video)

w
rapowo i muzycznie niby spoko, ale przekombinowane, przegadane. storytellingowo i fabularnie cienkie.
BorekTW
Lirycznie i muzycznie ze strony Tau jest naprawdę konkret. Ale tak jak kolega wspomniał, przesadzone są refreny z tą babeczką, Moim zdaniem psuje mocno klimat
Inicjator Uniwersum.
Był kiedyś taki koleś co miał ksywkę średni, ale miał iskry w oczach, sercu... Muzyka była prawdziwą frajdą, odskocznią. Potem uciekło to "łał" i zrobił się Tau, który stwierdził, że się pomylił. Po za "Restaurator" - em po latach ten człowiek nie ma już nic wspólnego z autentycznością. Niech piszę książki, naucza w kościołach. Nie mam nic do wiary, ba... nawet kościół uważam za istotny, ale nasza cywilizacja wyżarła Nasze dusze... I tym tematem kończę. Żeganj Piotrek
Larmo
Patrząc w taki sposób sam siebie pozbawiasz duszy :/
Inicjator Uniwersum.
I muszę wierzyć, że się Jej nie pozbawię, a pewnego dnia się zbawie. A tak serio nic nie jest idealne i trzeba próbować. Pzdr
Gamul
Duszy się nie pozbawisz, możesz ją najwyżej do śmierci ignorować a sam zbawić się nie dasz rady, tylko Jezus Chrystus tego potrafi dokonać.
Inicjator Uniwersum.
Zabawa słów ma się ni jak do prawdy, ale dzięki za przypomnienie. Może czasem łatwo zapomnieć pod wpływem emocji.
Prawdziwy Polak
Gościu idz już na emeryturę! nikt nie chce ciebie już słuchac!
Milka
Oczywiście, że wielu chce słuchać Tau. Gdyby nie ten ARTYSTA, dopiero wtedy wielu byłoby skazanych na brak prawdziwego rapu. To najbardziej wartościowa muzyka z jaką się zetknęłam. Chwała Panu za takiego rapera!
kubajabaduba
ale to jest grafomania. śpiewane fragmenty są straszne
Ernest
Super utwór z przekazem. ,,Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię" .Pozdrawiam
prep
Z każdą płytą coraz przyjemniej mi się go słucha. Jakość, jakość, jakość.
Inicjator Uniwersum.
jakoś, jakość czy tylko to, że treść? Odnoszę wrażenie, że Medium był raperem kompletnym, a teraz jest coraz więcej reflelksji nad formą.
Inicjator Uniwersum.
Oprócz Tego zawiodłem się, że Piotrek wybiera newschoolowe produkcje. To wypacza już całkowicie jak dla Mnie Jego twórczość.
voytas92
Świetny klip, dobre refreny, buja. Dla mnie mocne 8,5/10 Czekam na następne kawałki, z Panem Bogiem!
Zawsze będę słuchał
Kurde nie wiem o co Wam chodzi ale TAU naprawdę jest mega wszechstronnym artystą raperem a oprócz tego godnym naśladowania apostołem. Nie każdy to kuma nie każdy rozumie ale nie trzeba od razu Go za to skreślać. Robi mega robotę z przyjemnością się Go slucha a to że babeczka śpiewa w refrenie to poprostu dowód na to że dużo chłopak pracuje poświęca większość czasu dla nas słuchaczy żeby dawać nam wartościowy przekaz a nie lecieć na jedno kopyto mieć wszystko gdzieś. Pozdro TAU życzę dalszych sukcesów i zawsze będę słuchał! Pokój dobro!
Inicjator Uniwersum.
Słowo apostoł jest tak duże jak patriota, a wielu takich co Go krytykuje to ma co raz większą słuszność i jak jeszcze przygryzałem wargii po "On" i "Off", oraz "Egzegeza - Księga Pszczół" tak teraz Tego nie zniesę. Dlaczego nie może iść w takim kierunku jak na krążku "Restaurator". Nie chodzi Mi o kopiuj wklej, ale pewną wyczuwalną spujność jak to było w przypadku twórczości Medium. Kto wie o co Mi chodzi ten kuma. Odziwo przyznam, że "Remedium" po latach było dla Mnie zasłodkie w odbiorze :p

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>