LL Cool J zapowiada muzykę z Q-Tipem i nowy album w Def Jam!

Pod koniec minionego roku LL Cool J - chodząca legenda, główny twórca potęgi Def Jam i jeden z najważniejszych MC's w historii - puścił w świat wiadomość, która rozpaliła wyobraźnię chyba wszystkich fanów dorobku oryginalnego "G.O.A.T.'a" - jak i fanów A Tribe Called Quest.

Właśnie zacząłem nagrywać nową muzykę, wyprodukowaną przez mojego Brata @QTipTheAbstract - napisał na Twitterze autor "Mama Said Knock You Out" i jeden z niewielu MC's, którym udało się płynne przejście z lat 80. przez 90. aż po dekadę lat 2000., utrzymując popularność i status gwiazdy, a zarazem wyczuwając  trendy muzyczne.

Ostatni album LL'a, "Authentic", ukazał się w 2013 roku i od tej pory Wujaszek L zapowiadał 14. solowy krążek, ale nie doczekaliśmy się żadnych konkretów, a sam artysta raczej skupiał się na karierze aktorskiej, roli w serialu "NCIS: Los Angeles", no i może okazjonalnym spuszczaniu łomotu rabusiom, którzy próbowali obrabować jego dom...

Tymczasem Q-Tip w tym roku wyprodukował m.in. 3 numery na nowej płycie Danny'ego Browna "uknowhatimsayin¿" oraz pojawił się gośćinnie na tegorocznym głośnym krążku Gang Starr "One Of The Best Yet". Wydaję tę nową muzykę w Def Jam - dodał LL, zapowiadając symboliczny powrót do wytwórni, w której zaczynał. Nie jest póki co jasne, czy Tip odpowiadał będzie za całą warstwę muzyczną na nadchodzącym LP Todda Smitha, ale czekamy z niecierpliwością.

Jak wyobrażacie sobie owoce współpracy obu Panów? Byłoby to pierwsze collabo między tymi dwoma ikonami Queens.

Pod spodem jeden z singli promujących "Authentic" LL'a, wyprodukowane przez Trackmasters "Take It":

LL Cool J - Take It ft. Joe

A także tegoroczny singiel Danny'ego Browna na bicie Q-Tipa "Dirty Laundry":

Danny Brown - Dirty Laundry

Oraz numer "Hit Man" z płyty Gang Starr, w którym Tip pojawił się gościnnie na mikrofonie:

Gang Starr - Hit Man (Feat. Q-Tip) [Official Audio]

Witam
Wkońcu jakiś news o rapie.
niuss patuss
genialne flow skurwielus miał !!
YO..
16:14 17

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>