O.S.T.R. ostro o kondycji polskiego hip-hopu - singiel i preorder

O.S.T.R. zaskakuje jeszcze raz w tym roku. Dziś na kanale YouTube Asfalt Records (który w niedzielę przedświateczną przekroczył próg miliona subskrybentów) oraz w serwisach streamingowych wylądował świąteczny prezent dla słuchaczy - najnowszy singiel Ostrego pt. "Nie chcę". Nagranie zapowiada wyprodukowany wyłącznie przez O.S.T.R.'a album "GNIEW", który ukaże się na początku 2020 roku.

"Stwierdzenie, że "Nie chcę" jest mocnym numerem – to byłoby za mało. O.S.T.R. na agresywnym, ale bogatym brzmieniowo bicie własnej produkcji wypowiada się tu na temat kondycji współczesnej sceny hip-hopowej. A właściwie staje jej naprzeciw, rapując: "nie chcę propsów znawców, wniosków – rap tu spływa z moich żył", "ściema roku, bez wyrzutów zjadam gnoi mierny skill" albo "morze ścieków, ja na przekór pierdolę ich marketing". Według Ostrego w hip-hopie liczy się przede wszystkim dusza! Za teledysk odpowiadają 9Liter Filmy" - czytamy w informacji prasowej od Asfaltu.

Więcej szczegółów odnośnie płyty (wraz z okładką, opisem i zawartością preorderu) znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

O.S.T.R. - Nie chcę - prod. O.S.T.R.

Tagi: 

ukf
Flow jakby właśnie obejrzał dna kendricka
Bebs
Lubię jak OSTRy znów jest ostry ;)
Lil sqqa
Ja tam lubię jak ostry nie podpierdalala flow i pomysłu na track innym grubszy raperą od siebie ;)
Lil sqqa
Ja tam lubię jak ostry nie podpierdalala flow i pomysłu na track innym grubszy raperą od siebie ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>