Ero JWP: "Tymek ma farta, talent i wyczucie smaku"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-09 17:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Elwis Picasso" był esencjonalną porcją soczystego klasycznego brzmienia, nie oznacza to jednak, że Ero zamyka się na nową szkołę i nowe wpływy - raper mówi o tym w nowym wywiadzie.

"Dla mnie też muzyka nie musi być z mojej bajki, bo jeśli jest dobry tekst, jest w tym fajny przekaz – ja to kupuję. Nie przeszkadzałoby mi nawet, gdyby ktoś się dzisiaj przebrał za ekipę RR albo Gumisie i chciał robić takim strojem z siebie głupa, ale fajnie przy tym nawijał. Umówmy się – muzyka to jest przecież rozrywka." - mówi Eros w rozmowie z Tomkiem Doksą dla Red Bull Muzyka oraz dodaje: "Ja przede wszystkim zwracam uwagę na to, co i jak ktoś do mnie mówi. Weźmy takiego Young Igiego, który również wydał już płytę w polskim Def Jamie – młody chłopak, który fajnie nawija, bardzo dobrze się tego jego „Skanu myśli” słucha. Albo Tymka, którego ostatnio często słyszę w radiu – nie wszystko, co on robi, do mnie dociera, ale gdybym był takim polskim Rickiem Rubinem i pracował w Def Jamie, to uznałbym go za talent i chciałbym mieć u siebie. W show-biznesie musisz mieć farta, talent i jakieś wyczucie smaku. Ja u niego to słyszę. Nie ma możliwości, żeby dzisiaj wytwórnia brała pod swoje skrzydła tylko takich weteranów jak ja, nie rozglądając się za tym, co na scenie młode i fajne. To jest biznes, to wszystko musi się kręcić."

Kali, Ero JWP, ZetHa, Anatom, Deemz - Czym Porwał Cię Hip-Hop #1

Tymek, VNM, Bisz - Popkillery 2019 Cypher #2 (prod. SoDrumatic)

reklama
LIL SQQA
lizanie rowa
incoG
+1
tfu
Najpierw Ero gadał żeby wrócić do "to nie jest hip hop", a teraz propsy dla disco gwiazdki tymka... eh hipokryzja wszedzie
Piotr
BO TO NIE JEST HIP HOP, DEBILU. ZDEFINIUJ CO TO JEST A POTEM KURWA SIE WYMĄDRZAJ CO KTO POWIEDZIAL, BO FAKT ZE NAWET TAKIEGO SZCZEGÓŁU NIE ZNASZ CO TO HIP HOP JEST DLA MNIE PORAŻĄJĄCY AŻ PISZE CAPSLOCKIEM BO CI NIE MOGE WPIERDOLIĆ. TO "RAP" UPRAWIANY W INNEJ STYLISTYCE NIŻ HIP HOPOWA - DEBILU.
Piotr
Poniał? Czy nie czuju?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>