Eldo ujawnił datę premiery nowej płyty i przedstawił swoje ulubione płyty tego roku

Raper na swoim Instagramie urządził Q&A podczas którego odpowiedział na parę pytań fanów, zdradzając m.in. kiedy ukaże się jego album "Alfa" oraz które tegoroczne polskie wydawnictwa zasługują na wyróżnienie.

"Alfa" początkowo miał ukazać się w tym roku, jednak raper nie wyrobił się czasowo i jego album ukaże się 14 kwietnia przyszłego roku. Będzie miał charakter bardzo boom-bapowy, co na pewno ucieszy fanów dotychczasowej twórczości.

Po za tym raper wyróżnił parę polskich krążków wydanych w tym roku, które zasługują na uwagę. W swojej liście Eldo wymienił "Plansze" Jana-rapowanie i NOCNEGO, "Chudego Chłopaka" Kalego i Magiery, "Dom na skraju niczego" Kartky'ego, "Bohemę" Gedza i "Niewidzialna drogę do domu" Holaków. Nowa płyta Pezeta nie znalazła się w tym gronie, ponieważ Eldoka jeszcze jej nie przesłuchał.

Oprócz tych płyt Eldo wskazał również swoje ulubione, które składają się tylko z zagranicznych wydawnictw. Raperowi najbardziej spodobały się "IGOR" Tylera, The Creatora, "MAGDALENE" FKA twigs, "All My Heroes Are Cornballs" JPEGMAFII i "Kiwanuka" Michaela Kiwanuki.

Pierwszy singiel promujący "Alfę" ukaże się już w styczniu.

Tagi: 

polski rap gówno
eldoka na wolno... ale za kartky szanuje
wtf
Kalego kolego powiadasz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>