Kizo stawia na streamingi i rezygnuje z dystrybucji fizycznych wersji płyt

Kizo w wywiadzie z Rafałem Paczesiem w programie "Czarna Wołga" rozmawiał przede wyszystkim o samochodach, jednak końcówka wywiadu skupiła się już na muzyce. Gdański raper zdradził wtedy, że zamierza odpusić sobie wydawanie fizycznych wersji swoich albumów.

"Jestem z tego pokolenia raperów, które wycofuje się ze sprzedaży płyt CD. Ostatni album 'Złoto i biel' wypuściłem w wersji kolekcjonerskiej dla fanów, i gdy płyta wyjdzie na serwisach streamingowych to zniknie całkowicie ze sklepu i nie będzie już nigdzie dostępna." - mówił Kizo.

Album "Złoto i biel" został już wyprzedany na stronie mytosukces.pl, jednak dotąd płyty nie ma na serwisach streamingowych.

Poniżej możecie zobaczyć cały odcinek programu "Czarna Wołga". Z Rafałem Paczesiem prócz Kizo spotkali się również Tede i Paluch, znani ze swojego zamiłowania do motoryzacji.

Tagi: 

reklama
weź przestań
Kizo jesteś bardzo słaby technicznie i muzycznie. Musisz być dobrym kumplem Borysa bo tam w chillwagonie to Żaba ma pomysły Qry ma talent Reto jest z Piastowa i ma przebłyski a ty? No właśnie co wnosisz do grupy? Ochroniarz? Patryk?
Anonim
Najlepiej niech zrezygnuje z nagrywania
Lil sqqa
Wiadome że nikt nie kupi płyt, a dla beki farmazona można puścić po pijaku

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>