Kizo wskazuje z jakim zagranicznym MC chciałby nagrać

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2019-11-05 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W Sieci pojawiło się video, w którym Kizo odpowiada na serię nietypowych pytań, opowiadając m.in. ile sprzedał "Ortalionu" czy na jakim filmie ostatnio płakał. W trakcie filmu zrealizowanego razem z Hennessy Kizo testuje koktajle na bazie koniaku.

Kolejnymi goścmi 3-odcinkowej serii będą Tymek oraz Gedz. Filmy z ich udziałem, tak samo jak ten z Kizo, ukażą się na youtubowym kanale CGM-u oraz mediach społecznościowych Hennessy i artystów.

Tagi: 

Lil sqqa
No oczywiście że z Niemcami bo stamtąd masz podjebany vibe, parę lat wstecz nikt cię nie znał bo robiłeś swoją muzykę a teraz wielki booom bo wystarczyło "przenieść" coś na naszą stronę ale skopiowane w chujowy sposób tam jak to robi reszta tych fajnych raperków
Anonim
Wiadomo. A kogo on tam konkretnie wymienił? Szkoda mi czasu nawet te gówno odpalać ale z drugiej strony trochę mnie ciekawi. Wgl to kurwa wstyd że Niemcy, Francja, UK potrafią coś swojego zrobić a u nas mało kto, albo kopiowanie USA albo wyżej wymienionych. I to jeszcze u nas jest w chuy świeżość jak ktoś kopiuje zmiast USA np. Francję. Wiadomo że nikt od nowa koła nie wymyśli ale jednak.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>