B.R.O "Nie Będziemy Przyjaciółmi" - zaskakujący singiel

video
dodano: 2019-11-19 13:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

B.R.O już wcześniej dużo eksperymentował ze swoim wokalem, jednak w przypadku "Nie Będziemy Przyjaciółmi" artysta postawił w całości na śpiewany utwór na dość nietypowym, bluesowym podkładzie.

Raper w komentarzu dla CGM-u zapowiedział, że utwór nie kończy jego podróży z rapem, bo na jego nadchodzącym albumie nie zabraknie rapowych zwrotek, jak i rapowych gości.

O nowym brzmieniu pisał, że jest to jego naturalna ścieżka rozwoju i dojrzewanie artystyczne, a kawałek określił jako ambitny, przeznaczony raczej dla osób dorosłych. Na szczegóły nowego albumu, którego premiera zapowiadana jest na przyszly rok, przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

B.R.O - Nie Będziemy Przyjaciółmi [Official Video]

Tagi: 

reklama
fat_mike
Jak widac nie brakuje pomyslow i skillsow, jesli cos sie ma w glowie i jeszcze jakis pomysl na siebie. Posluchalbym EPki w takim klimacie.
koneser dobrego brzmienia
Od początku jego twórczość charakteryzowała się ogromnym warsztatem i nie powinno dziwić, że w końcu w tej formie zaczyna tworzyć, bo od początku robił znacznie więcej niż tylko dukanie do mikrofonu. Tak trzymaj Kuba, bo to jest bez kitu next level i przyjemnie się słucha!
Aprobata
Jestem na tak. Chociaż to już nie rap, ALE po pierwsze jest skills w tym śpiewaniu. Nie ma autotune, tekst na poziomie jak na popową piosenkę. Zjada dupą white215, shaftera, blahe, qure, tymca i inny syf.
Wilq
Shaftera chyba jednak nie powinno być w tym zestawieniu, co do reszty się zgadzam.
Ja
Mega
Prawde.
14:13 17

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>