Tymek wskazuje swoje pierwsze inpiracje

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2019-11-13 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

W kolejnym odcinku z serii wywiadów-degustacji, Tymek m.in, przedstawił swoje pierwsze muzyczne inspiracje czy wskazał kto grał na pierwszym koncercie na który poszedł.

W poprzednim odcinku "Rap & Cognac" na kanale CGM wystąpił Kizo. Czekamy jeszcze na ostatni materiał, którego gościem będzie Gedz. W serii filmów zorganizowanych przez Hennessy raperzy odpowiadają na pytania oraz testują różne koktajle alkoholowe.

Tagi: 

reklama
Renegat
Wszedłem tutaj tylko po to by napisać, że chuj mnie obchodzi Tymek oraz Tymka inspiracje. W ogóle nie jaram się disco polo i dziwie się, że strona o kulturze Hip-Hop promuje Tymka i artystów jego gatunku muzycznego. Chciałbym żeby Tymek jak najszybciej przestał być identyfikowany z rapem i ogólnie żeby wypierdalał, bo ma wkurwiający sposób bycia i niewyjściowy ryj. Tymku, wypierdalaj. Ksywkę też masz rewelacyjną Tymku.
Real HH 90
No i zgadzam się z tobą Renegat skąd takie postacie wychodzą to ja nie wiem chyba z neta jak większość tych ludzi.
typiara
ja go lubię
Jebaćbor
Zgadzam się z panami wyżej po drugie moglibyście napisać od razu co to za inspiracje bo bardzo mnie to ciekawi czym trzeba się inspirować żeby coś tak słabego nagrać, a tak to muszę szukać tego w wywiadzie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>