Bad Azz, współpracownik Snoop Dogga i 2Paca nie żyje

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-11-13 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Raper pochodzący z Long Beach zmarł w więzieniu w wieku 43 lat. Na swoim koncie miał gościnny występ na klasycznym "Don Killuminati: 7 Day Theory" 2Paca oraz 2 krązki wydane nakładem legendarnej wytwórni, Priority Records.

Brakuje póki, co dokładnych informacji dotyczących śmierci rapera. Do więzienia trafił w zeszły czwartek po tym jak został aresztowany za udział w przemocy domowej. 

Jammar Antonio Stamps poznał się ze Snoop Doggiem już w 1992 roku,a niedługo potem jego zespół The LBC Crew został podpisany w Death Row Records. Zdążyli nagrać tam krążek, jednak został on wypuszczony dopiero w 2011 roku przez WIDEawake Label, które zajmowało się na początku zeszłej dekady publikowaniem nigdy niewydanych albumów z katalogu Death Row.

Po rozwiązaniu Death Row, Bad Azz podpisał kontrakt z Priority, gdzie wydał dwa bardzo dobre krążki "Word On Tha Streets" i "Personal Business". Na drugim z nich pojawił się największy hit rapera, "Wrong Idea", w któym udzielili się Snoop, Lil 1/2 Dead i Kokane. Przy obu płytach natomiast pomagały mu takie persony jak Battlecat czy Ice Cube.

Śmierć rapera na swoim Instagramie upamiętnił Snoop oraz Daz Dillinger. Czekamy na więcej wieści wyjaśniających okoliczności śmierci. 

Tagi: 

reklama
Juranf
To ten co był na płycie Makaveli nna jednym kawałku?
7 Day Theory
Dokładnie ten. A million things run through my mind, you ain't gotta be in jail to be doin' time... R.I.P.
Lil ass
What can I say I love LA like Dr. Dre
caddy
zajebisty feat dal na plycie makaveli ,zjadl calo plyte
FRU
Dosłownie kilka minut temu włączyłem sobie kawałek Krazy nie wiedząc w ogóle, że obaj raperzy juz nie żyją. A tu masz. No cóż, R.I.P.
łan tu sri
2Pac też nie żyje a ja dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj tak więc podwójne R.I.P. dla nich. Peace my brotha.
Real HH 90
R.I.P.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>