Talib Kweli potwierdza, że album Black Star jest już gotowy

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-11-08 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

1/2 duetu potwierdziła, że drugi album Black Star wyprodukowany w pełni przez Madliba jest już gotowy i czeka na ustalenie daty wydania.

Podczas swojej audycji w Beats 1 Radio, Ebro Darden gościł DJ'a Premiera, z którym rozmawiał na temat ostatnio wydanego albumu Gang Starr. W jej trakcie panowie zadzwonili to Taliba Kweli, który gościł na owym krążku. W trakcie telefonicznej rozmowy Ebro poruszył kwestię drugiego albumu Black Star, który po raz pierwszy został zapowiedziany w lutym zeszłego roku.

"Nasz wspólny projekt z Madlibem jest już gotowy. Teraz myślimy kiedy i w jaki sposób go wypuścić." - mówił Talib. - "Sprawa jest już pewna. Słucham tego albumu na okrągło."

Najpierw album został zapowiedziany przez Mos Defa, podczas swojego niezapowiedzianego występu na koncercie Madliba w Denver w lutym zeszłego roku. Po tym temat trochę zamarł, do czerwca tego roku, kiedy Madlib potwierdził, że 8 tracków na ten album jest już gotowy. Dave Chappelle, bliski znajomy duetu, również niedawno potwierdził, że słyszał część płyty.

Od wydania pierwszego albumu Black Star, "Mos Def & Talib Kweli Are Black Star" minęło już 21 lat. Album był bardzo ważnym punktem w historii alternatywnego consious rapu, który był porównywany do osiągnięć KRS One'a czy Public Enemy.

the social one
Gang Starr, teraz Black Star, same gwiazdy :). Jaranko, hh is back.
Real HH 90
No wreszcie HH wraca do łask swych Czekam na Album
Real HH 90
W październiku pisali tu o Jimmy Spicer niestety odszedł dwa tygodnie od tego newsa 27.10.2019 Rest In Peace.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>