Rosalie. & Ten Typ Mes - wreszcie we wspólnym numerze

video
dodano: 2019-11-07 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W końcu doczekaliśmy się współpracy na linii Rosalie. i Ten Typ Mes! Po trzech latach od debiutu wokalistki w labelu Alkopoligamia.com do sieci trafia numer "Bez zmian".

Duszny klimat nocnych lokali, relacje, nawyki. To motywy przewodnie "Bez Zmian". Nie pierwszy raz w przypadku obu artystów za produkcję odpowiada Jordah (Małe Miasta).  Singiel nie zapowiada żadnego wydawnictwa, stanowi raczej podsumowanie wspólnych działań w ramach wytwórni.

„Wyjątkowa kobieta. To nie jest tak, że widzisz na ulicy kogoś kto wygląda w ten sposób, kto porusza się ten sposób i jeszcze kiedy otwiera buzie wydobywa się tak dużo głębokich dźwięków. Byłem zaintrygowany w sekundę” - zapowiadał album "Flashback" Ten Typ Mes. W końcu możemy przekonać się jak te dwie osobowości brzmią w jednym utworze.

Rosalie. wydała nakładem wytwórni Alkopoligamia.com „ENUFF EP”, a także debiutancki długogrający album „FLASHBACK”. Jej pierwszy klip wydany przy współpracy z labelem, którego założycielem jest Ten Typ Mes, „Pozwól” zanotował do tej pory ponad milion odsłon, a kolejne poczynania zaowocowały m.in. nominacją do Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU i nagrody OLŚNIENIA przyznawanego przez Onet. Aktualnie Rosalie. pracuje nad nowym albumem. Kiedy i gdzie ujrzy światło dzienne? O tym przekonamy się pewnie wkrótce.

2019 dla Tego Typa Mesa to przede wszystkim promocja "RAPERSAMPLER" i specjalnego dodatku - "RAPERSAMPLER+" oraz rekordowy okres jeśli chodzi o gościnne zwrotki (od Clock Machine, przez materiał Holaka i Frostiego Rege, po Dudka P56 i Pezeta), a także powrót do wspólnego koncertowania z Emilem Blefem. Podczas jesiennej trasy, raperzy pod wspólnym szyldem prezentowali materiał z solowych wydawnictw, a także klasyczne nagrania Flexxipu.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Rosalie. & Ten Typ Mes - Bez zmian (prod. Jordah)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>