Adi Nowak w SBM Label!

video
dodano: 2019-10-31 15:26 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kolejna płyta rapera z Poznania ukaże się nakładem nowej wytwórni. 

Wczoraj na kanałach labelu Solara i Białasa pojawiła się zapowiedź artysty. Muzycy i pracownicy SBM odpowiadali żartobliwie na pytania, opisując rapera. Fani szybko podłapali temat video i zaczęli zgadywać kto zasili szeregi SBM Label.

Zapowiadanym członkiem jednej z najbardziej prestiżowych wytwórni w Polsce okazał się Adi Nowak.

Raper po zakończeniu współpracy z Asfalt Records, zamieszczał nowe numery na swoim prywatnym kanale. Pierwszy singiel z nowej płyty „Słój na pety” dotyczył ekologii i spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów.

Drugim singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo artysty jest „Hello Win!”. Adi w charakterystyczny dla siebie, więc niespotykany dotychczas sposób podejmuje na nim temat święta duchów. Artysta jest odpowiedzialny również za scenariusz do teledysku. Produkcją utworu zajął się znany z poprzedniego singla Sarnvla.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Adi Nowak - Hello Win! (prod. Sarnvla)

Anonim
Adi słyszałem że niby dobry zawodnik a tu proszę, ciężkim łbem trzeba być żeby z asfaltu przejść do esbeków. Chociaż w sumie ten sam chuj od kiedy jest tam ocochodzi i ten drugi frajer co chce jechać na fejmie Ernesta Hemingwaya. A łoesteer obrońca hip hopu nie może ich pocisnąć tylko musi z ciotami nagrywać bo tytus chciwa kurwa mu wypłaty nie da.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>