Kanye West jednoczy Clipse na nowej płycie!

dodano: 2019-10-28 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W piątek w końcu na serwisy streamingowe trafiła nowa płyta Kanye, "JESUS IS KING". Westowi udało się namówić braci Thorton, by obaj wystąpili na jego najnowszym krążku.

Clipse, czyli duet Pusha-T i No Malice (kiedyś Malice), zjednoczyli się ponownie w utworze "Use This Gospel".

Duet ma na swoim koncie m.in. klasyczny krążek "Hell Hath No Fury" z 2006 roku, w całości wyprodukowany przez The Neptunes. Płyta jako 6 w historii dostała ocenę "XXL" od magazynu XXL, natomiast na Metacrtiticu zdobyła 89 punktów na 100. Przez wielu krytyków w Stanach album jest uważany za jeden z najlepszych krążków hip-hopowych zeszłej dekady.

Zespół rozpadł się w 2010 roku, kiedy bracia postanowili obrać różne drogi. Pusha-T został podpisany w GOOD Music Kanye Westa, którego później został prezydentem, natomiast No Malice postawił na niezależność i zaczął nagrywać chrześcijanski rap. Zapewne tematyka nowej płyty Westa umożliwilła ponowne pojawienie się duetu w jednym kawałku.

Nowy album Westa, po wielu perturbacjach, trafił do sieci i póki co zbiera bardzo przychylne opinie. Jego sprzedaż w pierwszym tygodniu wyniesie około 250 tys. sprzedanych kopii.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>