Wystartował preorder albumów związanych z filmem "Proceder"!

Pozycja obowiązkowa dla fanów twórczości Tomka Chady – nadchodzą dwa dwupłytowe albumy – łącznie 4CD! Wytwórnia Step Records właśnie uruchomiła przedsprzedaż wyjątkowej składanki "CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ" oraz soundtrack'u z filmu "Proceder".

"CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ"
Ponad 40 raperów, 20 czołowych producentów, ekskluzywne wydanie 2 CD i atrakcyjne bonusy - jeden z najbardziej wymagających projektów w historii Step Records już niebawem ujrzy światło dzienne! Przez ostatnie kilkanaście miesięcy opolska wytwórnia pracowała nad wyjątkowym albumem „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”. To dwupłytowa kompilacja, na której zarówno przedstawiciele starej jak i nowej szkoły w autorski sposób interpretują utwory śp. Tomka Chady.

Na limitowanym, numerowanym wydaniu albumu znajdzie się blisko 30 premierowych utworów nagranych przez reprezentantów polskiej sceny rapowej.

Szczegółowa tracklista oraz wszyscy goście z albumu będę ujawniani na bieżąco wraz z premierami kolejnych singli.

"CHADA – PROCEDER: ŻYJ AŻ DO BÓLU (MUZYKA Z FILMU)"
Wytwórnia Step Records prezentuje również soundtrack z filmu „Proceder” w wyjątkowej, limitowanej wersji 2CD z bonusami! Na albumie znajdują się starannie wyselekcjonowane utwory warszawskiego rapera, które w całości tworzą swoiste „the best of Chada”. Pracując nad tym albumem, staraliśmy się spojrzeć na twórczość Tomka przekrojowo, dlatego obok jego najbardziej ikonicznych kawałków, znalazło się również miejsce dla tych nieco mniej rozpoznawalnych, nierzadko pochodzących z początków jego kariery – podkreślają włodarze Step Records.

Już jutro na kanale opolskiej wytwórni pojawi się singiel Kaczego i Nizioła "Operacja Prawda", który znajdzie się na albumie "CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ"!

Preordery można nabyć pod linkiem: https://preorder.pl/chada

Premiera kinowa filmu "Proceder" już 15 listopada!

 

 

Tagi: 

incoG
[*]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>