Bober dziesiątym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

Bober ('96) - reprezentant Bielska-Białej. Jeden z najpopularniejszych freestyle'owców ostatnich lat. Dwukrotny mistrz WBW. Finalista ubiegłorocznego Red Bull KontroWersy. W tym roku wydał swój pierwszy album pt. "Narcyz", którym potwierdził sporą pomysłowość i muzyczną elastyczność - a także szyderczość i uszczypliwość.

Na swojej freestyle'owej drodze napotkał m.in. Filipka, Czeskiego, Babinciego czy Peusa. Doświadczenie w bitwach sprawiło, że Bober jak z rękawa rzuca błyskotliwymi i niesztampowymi linijkami. Twórczość dziesiątego Młodego Wilka cechuje się dużą dawką ironii i krytycyzmu. Oprócz celnych punchline'ów, raper związany z 3/4 UDGS dzieli się ze słuchaczami przemyśleniami na temat współczesnego społeczeństwa, obśmiewa, punktuje, hiperbolizuje... Świadome treści bez problemu łączy z nienaganną techniką, którą popisuje się np. w serii OneTake'ów. Głośno wygłaszane poglądy i wypracowany, doszlifowany warsztat Bobera czynią go wyrazistym twórcą, którego można pokochać lub znienawidzić. W żadnym wypadku nie da się przejść obojętnie.

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil Popkiller Młode Wilki oraz fanpage Popkiller Młode Wilki- a na nich jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!

Dziesiąty Młody Wilk Popkillera 7?

Bober - Ławka (prod. Prorok)

Bober - Product placement (prod. APmg)

Bober - OneTake #5

 

Ja wiem
On to wygra, najlepszy gracz
elkorecords
kiedy kamerzysta?
Prezes91
Pp płycie Narcyz niepotrzebna mu popkillera....

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>